Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par dzīvojamo platību.

paba

Varbūt kāds var dalīties pieredzē. Vai ar 18,7m2 dienasistabu, 13,5m2 ēdamistabu, 14,9 m2 virtuvi un 12,3m2 guļamistabas (3.gab.) būtu pietiekami ģimenei ar diviem bērniem. Saprotu, ka katrs mēs esam savādāks un katram ir savas prasības, bet varbūt, ka ir kāda ģimenīte, kas līdzīgās telpās dzīvojās. {#}

http://metric.rodim.ru/p1_p11_12_9_2006_3_1p.gif[/img][/url]

Nu,gan!! Un tā Jums skaitītos maza platība??!! {#} {#} Un droši vien vēl ir vannas istabas (2 gab), halle, koridors..

Manuprāt, foršāk būtu apvienot dienasistabu un ēdamistabu, bet tas jau atkarīgs no katra dzīvesveida un ieradumiem.

[img]http://www.plauder-smilies.de/jarswim.gif[/img]

Elemente
Halles gan nav.

miegapele
Plānots tā ir. Vienkārši sāk likties, ka pamaz platības, secinu pēc tā kā izskatās, ka tagad ir ielikti pamati. Varbūt, tad, kad ielies grīdas un cels sienas tā vairs neizskatīsies.

http://metric.rodim.ru/p1_p11_12_9_2006_3_1p.gif[/img][/url]

atkarīgs no katra dzīvesveida un ieradumiem.. tieši tā.. es apvienotu ēdamistabu ar virtuvi un laikam samazinātu abu telpu kopējo platību..

Es droši vien apvienotu ēdamistabu ar virtuvi, uz tā rēķina samazinot šo telpu kopējo platību, bet palielinot dienasistabas platību. Dienas istabai 18m2 tomēr varētu būt mazliet pamaz. Virtuvei un ēdamistabai pietiek ar ~ 23m2. ja pavisam godīgi es šīs trīs telpas - virtuve, ēmazona, dienasistaba - apvienotu vienā, nodalot vien zonas. Telpiskums pavisam citas un mājīgāk.

es šīs trīs telpas - virtuve, ēmazona, dienasistaba - apvienotu vienā, nodalot vien zonas. Telpiskums pavisam citas un mājīgāk. {#}

bez tam spriest péc tá, ká izskatás pamati, arí ísti nevar, tas táds optisks máns, kura rezultátá telpas izskatás mazákas, neká reáli ir. kad uzsliesiet sienas, bús cita lieta. man, skatoties uz pamatiem, arí 40 kv.m. dienas istaba izskatíjás 'loti maza.

laikam runa ir par māju , nevis dzīvokli, bet viss viens es nekad, īpaši, ja ģimenē ir 2 mazi bērni,

trīs telpas - virtuve, ēmazona, dienasistaba - neapvienotu vienā.

Jo, izņemot visai mazu vecāku guļamistabu, nepaliek neviena telpa, kur vari sajusties viens. Uzlikt savu mūziku, norobežoties. Jo kabinets laikam plānā nav, tātad varbūt to virtuvi atstāt norobežotu?

lutekle
Nu tas arī laikam atkarīgs no ģimenes ieradumiem.

Mums arī sākotnēji bija doma norobežot ar bīdāmo sienu dienasistabu no virtuves un ēdamzonas, labi vien, ka nenorobežojām, tāpat visu laiku stāvētu vaļā, jo ir ērti, ka varam kopīgi visu darīt, sēdēt vienā lielā telpā, ik pa brīdim aizskrienot uz ēdamzonu vai virtuves daļu paknauzerēties. Tāpēc jau tā ir lielāka istaba, kur visiem kopā sanāt, atsevišķai vientulība ir katram sava istaba (bērniem un vecākiem). Bet vēlreiz saku, tas no ģimenes paradumiem atkarīgs.{#}

morskaja_solj
saprast vēl nevar pat ar melnejām sienām. Tikai, kad mēbeles sāc modelēt, tad tā īsti aptver cik tie m2 patiesībā izskatās.

Pelnrušķīte saprast vēl nevar pat ar melnejām sienām. Tikai, kad mēbeles sāc modelēt, tad tā īsti aptver cik tie m2 patiesībā izskatās.

Arī fakC {#} Vajag ielikt vismaz kādu dīvānu stūrī, lai tā patiesā apjausma atnāktu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10165763