Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par dzīvojamo platību.

paba

paba
iesaku pamodelēt telpu ar avīzēm. Smieklīgi izklausās, bet uzzīmējiem vispirms variantu kādas jūsuprāt varētu izskatīties sienas, starpsienas, kur, cik garas u.t.t., papildu sazīmējiet iedomātās mēbeles, kur varētu atrasties, kādas un cik lielas. Pēc tam'ņemiet latiņas un saliciet iedomātajās sienu un starpsienu vietās, ar visām durvju ailēm (iedomātām). Pēc tam izkla'jiet avīzes, tur kur paredzētas mēbeles un pastaigājiet. Tā sapratīsiet vai telpa atbilst jūsu prasībām un ērtībai. Arī virtuvei tādā veidā plānojot būs vieglāk pievilkt visus ūdensvada un elektropievadus.


paba
Mums dzīvoklī bija 18 m2 viesistaba un toreiz likās baigi liela. Tagad šķiet - riktīgi par maz! Bet pārējām telpām, manuprāt, kvadratūra adekvāta.

manējā viesistaba ir 26m2 un liekas maza...

kaut kad no gudriem cilvēkiem dzirdēju, ka viesistaba tādai 4 cilvēku ģimenei, kur plānots arī uzņemt viesus ir ideāli ap 40m2.

TAs var būt kopā ar virtuves daļu


...heisā hopsā...

Mums top jaunā viesistaba būs ap 30 kv.m. ar izeju uz dārzu. (ir divi bērni). Pilnībā pietiek, jo visi tusiņi vismaz mūsmājās notiek ārā dārzā, nevienam nav vēlmes sēdēt viesistabā ( vienalga lielā vai mazā) ja var labāk tusēt pa āru, svaigā gaisā, skaisti stādījumi apkārt grils, novuss un tml.


Kriksis1

paba

pievieno daļu no ēdamistabas virtuvei un ēdat virtuvē un daļu viesistabai un būs ideāli.


Kriksis1

Paldies Jums par ieteikumiem!{#}


http://metric.rodim.ru/p1_p11_12_9_2006_3_1p.gif[/img][/url]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10165763