Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Veca māja - ar ko sākt atjaunošanu?

FAGNANO

Gāze nav, ūdens nav, fasāde nekāda. Ar ko sākt? Mājiņa Rīgā tā kā visu varētu ievilkt. Bet ar ko jāsāk vispirms? Varbūt jānomaina logi un jāizremontē un tad kaut kas jāvelk?

FAGNANO

vajadzetu ar kadu būvinženieri sarunāt tehnisko apsekošanu

ķeizarīte
Kur ņemt būvinženieri un cik tas varētu maksāt?

hmzis

varbūt jāsāk ar nosvilināšanu?

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins

FAGNANO

grūti jau ar tiem būvinženieriem, svarīgs jautājums - tieši kur Rīgā māja atrodas? ja galīgi nekādīgi neizdodas atrast, tad varu meginat palīzēt, jārekinās, ka tas var maksāt līdz pat 250Ls.

Jumts!

Jumts+logi+durvis (kamēr nomēra, izgatavo, uzstāda), komunikāciju pievilkšana, paralēli pārējā kosmētika. Es tā darītu.

ZOLUSKA

aha un tikmēr izrādās - netīšām stiprāk piesitot vienam stūrim - ka pamati sapujuši un stūra balkā ķirmis.

Sāc tikai un vienīgi ar būvinženieri.

Lai paurbj caumuriņus te un tur. Citādi pabeigsi remontu kapitālo, saskaitīsi iztērētās naudas kopā un secināsi, ka būtībā ta vajadzēja jaunu celt.

Kas mājiņu un kad cēlis?

Mēs noteikti esam stiprākas, nekā domājam!

es sāktu ar jumtu, logiem un durvīm (protams, ja var atļauties). Paralēli tam var ievilkt komunikācijas (papīru smērēšana paņem samērā daudz laika) un tad sākt iekšdarbus. Fasāde - pēdējā.

Who dares wins

Lilita
aha, un cik ilgi aizņems jaunas mājas projektēšana/saskaņošana ? Cilvēks nemaz i nejautā par jaunas mājas būvniecību, tātad štuko veco māju savest lietošanas kārtībā!

Nu protams, daudz ir atkarīgs no šībrīža tehniskā stāvokļa, ideāli būtu, ja tiktu pieaicināts būvinženieris. Mēs vecajā dzīvoklī saucām, pārbaudīja vai koka sijas OK ;) (tā bija 1900. gada māja), bet kontakti man diemžēl nav, tas bija 5 gadus atpakaļ.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10189422