Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

B/d izlaidums puišiem

Sincux

Man interesē kā jūs ģērbsiet puišus uz izlaidumu - uzvalciņā vai pietiek ar kreklu un vesti? It kā laiks silts (kas to lai zin kā būs maija beigās?) bet negribētos, ka manējais aiziet vienīgais vai nu žaketē vai vestē!?

Kad b/d beidza mans puisis, vilku viņam melnas bikses, baltu kreklu un vesti. Pārējie bija ģērbti visvisādi - bija uzvalciņos (mums gadījās karsta diena un bija grūti viņiem), bija vestēs, bija stilīgos kreklos.

Sincux
Es pirku uzvalku ar vesti. Ideāls variants visiem gadījumiem, gan ziemai, gan vasarai. Vēsākā laikā uz skolu gāja ar žaketi, siltākā tikai ar vesti.

negribētos, ka manējais aiziet vienīgais vai nu žaketē vai vestē!? Tā nu nebūs gan, izlaidumā ir gan ar žaketēm, gan ar vestēm, gan ar krekliem vien.

Marite

man gan puika vēl mazs, bet ļoti patika tie puisīši izlaidumos, kas smukās žaketēs, un vēl šlipse vai tauriņš ;) (zinu, ka nepraktiski, ka 1.sept. nav zināms, vai derēs vairs... bet smuki gan, ļoti) :)

Savam džekiņam biju nopirkusi gaišu uzvalku ar vesti un pieskaņotu šlipsi. Izskatījās superīgi{#} Sākumā bija pilns komplekts, tad žaketi novilka un palika veste.

Gjērbu - balts krekls ar šlipsi, uzvalka bikses un veste. Man liekas, ka žaketē bērnam būtu diezgan neērti un karsti, jo viņi vēl aizvien ir mazi un grib dauzīties{#}

Trīne

Bikses, krekls, veste, šlipse. Un līdz 9. klasei man nav bijis NEVIENS gadījums, kad bērnam būtu bijis vajadzīgs ancuks.

Trīne{#}

....prātu nevar nospēlēt - tas vai nu ir - vai nav.....
garoza

Manējais vilka uzvalku, jo pēctam 1. septembrī pa smuko arī varēja iet. Bet lielākais vairums biksēs, baltā kreklā un vestītē.

Ja nezini, ko gribi, dabūsi to, kas paliks pāri ...

l-ind-a

Varūt kāds var ieteikt kur var puišuiem nopirkt kaut ko oriģinālāku nekā vienkāršu uzvalku!? Nu piem. samta stāvkrādziņas žaketi,vai baltu(gaišu) lina kostīmu utt.?(Apnikuši tie uzvalki{#})

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10190655