Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

B/d izlaidums puišiem

Sincux

l-ind-a
praktiski bezcers :D

Nesaki, kas man jādara, un es neteikšu, kur tev jāiet.

l-ind-a

Envija

Bij tāda aizdoma{#} Laikam atliek tikai šuvēja..{#}

l-ind-a

Linx šuj uzvalkus utt. puikām. www.mansengels.lv

Ja nav izmēra vajadzīgā vai modeļa, var sarunāt ko un kā grib.

Krizdole

Un ko tie uzvalkotie puisiishi savaa izlaidumaa driikst dariit? Staaveet raatni mammai pie rokas un paaris reizes uzluugt vissapuceetaako meiteni uz deju?

.

Mjaaa, grūti iedomāties, ko 7gadīgs jauneklis savā izlaidumā varētu darīt tērpies, teiksim, gaišā linu uzvalciņā. Par samta ancuku es vispār neizteikšos. Neviens nekad nespēc TĀ ņirgāties par savu bērnu, kā paša māte.

Lelde
12345
Treniņtērpā jāiet, ne? Tad varēs rāpot pa grīdu un krūmiem bez bēdu. Manam dēlam un zilaidumu bija bikses, krekls, veste un šlipse. Un tas nenozīmē, ka bērns uzreiz paliek paralizēts.

12345

Lelde

tie puiši spēj darīt to pašu, ko tie , kas ir vestītēs. Un pēc tam viņu uzvalkus aiznes uz ķīmeni.

Tā, protams, ir gaumes lieta, bet man variācija veste+krekls puikam, kas ir vecāks par kādi 3 gadi, liekas tikpat tizla kā zandales + zeķes. Dēlu ģērbjam tāpat kā ģerbjas vīrs. Un nevaru iedomāties vīrieti vestē + baltā kreklā kā tikai kādu draiveri....

Un tad, kad sākas īsta plosīšanās nav jau problēma žaketi novilkt.

Klasiku vajag palasīt.{#}

Bokas jaunkundzes sapnītis par brūtesbrāli samta uzvalciņā mazpisānos realizējas kā dzīvs.

Lelde
atslaabsti. tavam briinuminjam kaads mauc ar varu muguraa to samta uzvalku? nemauc? tad kur ir tava probleema? gjeerb savu kaa gribi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10190655