Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

B/d izlaidums puišiem

Sincux

Bokas jaunkundzes sapnītis par brūtesbrāli samta uzvalciņā mazpisānos realizējas kā dzīvs.
{#}{#}

.

Lelde

Ak, kā es priecātos, ja varētu uzģērbt bērnam kaut ko cilvēcīgu un izmantojamu arī citā reizē, bet mans 6gadnieks ļoti grib to uzvalku un pie tam melnu.

Es nezinu kā viņu atrunāt, jo pieņemu, ka būs silti un arī melnā krāsa nav piemērota šādam gadījumam.....no otras puses, atceros no saviem dārziņa laikiem, ka būtu apbēdināta, ja nedabūtu izlaidumā tādu kleitu, kā sirds kāro. Nu ko, laikam citi vecāki domās tā, kā te Lelde izteicās TĀ ņirgāties par savu bērnu, kā paša māte, bet es sāpošu sirdi iešu meklēt to melno uzvalku, ko mans bērn tā kāro.

l-ind-a

Krizdole Mīļš paldiesiņš!

Lelde Stulbs un prasts sievišķis Tu (Jūs) izklausies.Es nevienam nejautāju kā mans bērns izskatīsies un ko darīs lina vai samta ancukā.Viens jau (vīna sarkanā)ancuks(diezgan oriģināls) mums bij' un neviena vien mamma apjautājās kur tāds iegādāts. Tā ka Jūsu komentārs man liekas pilnīgi nevietā.Cerams,ka Jūsu atvase sporta tērpā un kedās vai gumijniekos jutīsies mātes neapņirgts!

Tas nu gan ir diivaini, ka cilveeks zin tikai divus gjeerbshanaas variantus- ja ne uzvalks, tad sporta teerps. Nez- beerns arii taads pats aug?!{#}

.

Trīne

Tas nu gan ir diivaini, ka cilveeks zin tikai divus gjeerbshanaas variantus- ja ne uzvalks, tad sporta teerps. Nez- beerns arii taads pats aug?!
Vot vot. Vispār jau tā ir puišu ģērbšanas lielā sāpe. Jo lielākajai daļai mammu svētku drēbes puikam saistās TIKAI ar ancuku. :D Meitenēm gan, zin, ir gan smukās princeškleitas izlaidumam un māsas kāzām, gan smukā skolas svētku kleita 1. septembrim un teātrim. kaut gan ... arī viņām mēdz būt tikai princeškleitas līdz zemei :D

Vēl viena uzvalku šuvēja ir Flinza no Cāļa. Tirgus laukumā sludinājums ir.

Krizdole

Mans lielais puiks arī izlaidumā būs uzvalkā, jo man tā patīk un pats arī bija tīri apmierināts, ka nopirkām uzvalku!

Mazais brālis (iet tajā pašā grupā) uz brāļa izlaidumu ieradīsies biksēs un vestītē.

man tikai vienīgā problēma, nevaru atrast zaļas krāsas kreklus abiem diviem, tb dažādus izmērus :(

[img]http://fool.exler.ru/sm/zha.gif[/img]
l-ind-a

12345

Pag,pag šajā tēmā autore vēlējās uzzināt kā savus puišus ģērbsiet uz izlaidumu.Radās divas versijas-ancuks vai bikses,veste utt. Tā kā mans dēls uz saviem klavierkonc. un b/d 1.septembriem jau 2 gadus iet uzvalkos,gan man gan manam dēlam tas jau vairs nešķiet interesanti.Tāpēc ra'dās jautājiens vai nevar dabūt kaut ko interesantāku!? Jums taču radās jautājums-ko linu kostīmā vai samta žaketē var darīt 7gadīgs zēns?Tātad man pavisam otrādi radās priekštats,ka Jums nav plašas savu bērnu un mazbērnu ģerbšanas izdomas..Nu ja ,vecums nenāk viens...{#}

l-ind-a

Krizdole Vēl viens paldies{#}

Līdz izlaidumam palikušas pāris nedēļas ar astīti un protams arī es beidzot esmu pamodusies ka tas brīdis ir tik tuvu, un tagad aktuāls ir jautājums KUR lai dabū ko foršu mugurā velkamu.Es esmu ar mieru izskatīt visus variantus -i samta žaketīti, i lina kostīmu. Galvenais lai labi puisim izskatās! bet kur lai meklē par normālu cenu? Par Gerkenu neesmu īsti pārliecināta ka tur kas sakarīgs varētu būt, un vēl prātā nāk tikai Okaidi, bet tur man šķiet ka pa svētku komplektiņu varētu nākt šķirties no latiem 60{#} (bet varbūt ka kļūdos). Tomēr grbētos iekļauties aptuveni latos 30-35.

Viss ir tieši tā kā tu vēlies...
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10190655