Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

B/d izlaidums puišiem

Sincux

Es savam jauneklim pie Linx pasūtīju šadu uzvalku http://foto.inbox.lv/hugorainers/jaunumi/IMG-0059.jpg

No sākuma domāju izlīdzēties tikai ar vesti un biksēm ,bet kad aizbraucām pakaļ tad puika pielaikoja žaketi un vairs nebija pierunājams vilkt nost. Vel viņai ir dažādas šlipses un tauriņi kuru turpat uz vietas piemeklējām un paņēmām un nu man vairs nav jālauž galva ne par to ko vilkt ja būs auksts ( svinīgais ir paredzēts laukā ) ne par kāzām kas vasarā paredzētas gan par 1. sept.

šis ir fotogrāfēts saulē ,bet dzīvē nav tik košs {#}

l-ind-a

hāga

Nju pa smuko(krekls izskatās ļoti glauns){#}

Lilija

es iepirku savam puikam bikses ar vesti. vēl gan neesmu izdomājusi, vai vilkt baltu kreklu vai ko krāsainu.

mīlestību un prieku vēlot.

Trīne
Nu nez, manējais pats atteicās no viņaprāt tizlās vestītes, kas tikai bērnudārzniekiem derot - viņš gribot īstu uzvalku - kā tētim.

Nesaki, kas man jādara, un es neteikšu, kur tev jāiet.

l-ind-a
Toties kā izstās mugurā {#}

Šodien ''Aprangā'' iepirku savam b-d absolventam tumši zilu uzvalciņu ar šauru baltu strīpiņu. Nu bezgala smuki tas uzvalciņš izskatās...

Neko neiesaku, tikai citēju...

Ha! Mums gan, tā teikt, nav problēmu par tēmu, ko vilkt izlaidumā, jo ir stingri (!) noteikts, kas puikam jāvelk - tumšas bikses, balts krekls, veste. BEZ VARIANTIEM .... nekādu improvizāciju ! Ko jūs teiktu par tādu situāciju savā b/d ?

36

meitenēm arī tikpat stingri noteikts, kādai kleitai jābūt mugurā?

l-ind-a

36

Dzirdēju,ka vienā dārziņā-šorti un maiciņa(meiteņu mammas šokā..)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10190655