Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur smeljaties idejas?

Infiniti

Mekleeju idejas interjera veidoshanai, ludzu padalieties pieredze, kur smeelaaties idejas, knifinjus :) Mes rekonstruejam maaju un tagad jaauzliek punkts uz vannas izstabas interjeru. Vai pirkt zhurnalus? Varbut ir kadas adresites i-neta?

Visu temu izskirstiju, bet neko neatradu, kaut atceros, ka shad tad shis jautajums jau ir bijis {#}


Infiniti

sorrē, bet nu tā nu gan nav problēma, ja ir laiks un nav slinkums - gūglē, šķirsti žurnālus narvesenā, ja kkas iepatīkās - izplēs lapu {#} (neiesaku, nekad neesmu darījis).

mūsdienās jau nu gan tā nav problēma, kuru šeit apsriest, jo tavu gaumi neviens nezina un līdz ar to precīza norādes grūti ieteikt. pīs.

www.ivd.ru var šo to izlobīt


http://yorg.wordpress.com

es piemēram idejas smēlos šai lapā, kur ievietoti režotāju linki un tiem parasti ir savas galerijas- skatos, meklēju.... (flīzes, tapetes...)

http://www.kruza.lv/products/flizes/article.php?id=10897


Mani interesētu linki, kur var pats 3D likt mebeles, krāsas un fantazēt


es savulaik tā cītīgi rakājos šite

maijule
Nav īsti 3D, bet vari ielūkoties www.floorplanner.com.

Istabas diezgan foršas var redzēt mēbeļu ražotāju mājas lapās - viņi ļoti cenšas savas mēbeles prezentēt smuki, līdz ar to pašpikot var ne tikai mēbeles, bet visu pārējo arī. Vannas istabas var nočekot flīžu un santehnikas ražotāju lapās. Ieej kaut vai iekš mc2.lv un tur pie santehnikas un flīžiniekiem katrai firmai sava mājas lapa ar bezgalīgām galerijām.

Paldies par idejām ;)


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10235441