Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prioritārie brāļi un māsas

Pēdiņa

Zinu, ka iepriekš biju šeit kaut kur lasījusi, bet nu vairs neatrodu nepieciešamo info. Kāds ir termiņš, cik ilgi pēc bērna dzimšanas bērnudārzos ar prioritāti var piereģistrēt brāļus un māsas. Es te skatos, pēkšņi viens rindā parādījie ne no šā, ne no tā: dzimis 2006.g. Pirmreizējās reģ.datums 2006.g. 25.apr. Interesanti gan, ka šogad aprīlī viņa vēl rindā nebija... kā lai tiek gudrs?? {#}

ā, tikko atradu, ka š.g.aprīlī puisis bijis parastajā rindā ar numuru 37. Pēkšņi kļuvis ar prioritāti???

Pēdiņa
Termiņš - 3 mēneši kopš dzimšanas. Un jā, prioritāti mierīgi varēja pielikt kaut 30. aprīlī - vecāki aizgāja pārreģistrēt, vadītāja pārbaudīja datus un pielika.

Ja gribi, vari mēģināt ko izrakt, ja tas būtiski iespaido tavu stāvokli rindā.

Saulstariņa mamma

Termiņš - 3 mēneši kopš dzimšanas. Un jā, prioritāti mierīgi varēja pielikt kaut 30. aprīlī - vecāki aizgāja pārreģistrēt, vadītāja pārbaudīja datus un pielika.
Bet tas bērns taču dzimis 2006.g.. tātad nesanāk 3 mēn pēc dzimšanas. šogad aprīlī jau tam bērnam bija vismaz 2gadi!!! viņš rindā bijis jau pirms tam, tikai ieguvis pēkšņi prioritāti un pacēlies uz saraksta pašu augšgalu...

Skaatas tacu uz pirmreizeejaas reg.datumu

dzimis 2006.g. Pirmreizējās reģ.datums 2006.g. 25.apr- tee redzama lielaa vaarbuutiiba, ka 3.meenesi ieveeroti, jo prioritaatei galvenais tie 3.meenesi

Pēdiņa
Vecākais brālis vai māsa sāka iet bd. Ja otro piereģistrēja to 3 mēnešu laikā pēc dzimšanas, tad prioritāte sāk darboties. Tāpat kā, ja vecākais brālis/māsa vairs neiet bd, tad prioritāte būtu jānoņem. Šitam gan jāseko līdzi, jo daudzos gadījumos to prioritāti it kā aizmirst noņemt.

dzimis 2006.g. Pirmreizējās reģ.datums 2006.g. 25.apr.
Ja dzimis pēc 2006. gada 25. janvāra - prioritāte ir pēc noteikumiem paredzēta. Un prioritāti var dabūt kaut 5 gadus pēc dzimšanas - tā pastāv no dienas, kad kāds brālis/māsa sāk apmeklēt PII līdz dienai, kad brālis/māsa tiek izslēgts no PII, ja vien tas kandidāts ir pieteikts līdz 3 mēnešu vecumam.

Pēdiņa,
varbūt tomēr izlasi RD Saistošos not. Nr. 79.{#}

Saulstariņa mamma
Nu nevajag jau gluži tā uzreiz "{#}" ............ ne jau visi ir lietpratēji šajā jautājumā. ja es zinātu, es nejautātu. Labprāt izlasīšu RD saist.noteik Nr79, ja atradīšu. Tiešām, nu kāpēc uzreiz tu tā.... {#}

Pēdiņa
Pirmsskolas vecuma bērnu reģistrācijas un uzņemšanas kārtība Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs un iestādēs, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas

Iemet sito google.lv un uzreiz atradisi, pati pirmajaa adresee

Atradu. izlasīju. Sapratu par to manis augstāk minēto piemēru. Bērns bijis parastajā rindā, brālis vai māsa uzņemts dārziņā un, automātiski, bērniņš nokļuvis saraksta augšgalā. tagad skaidrs.

bet ir vēl viena dīvaina situācija manā b/d rindā Bērns ar prioritāti (māsa vai brālis) dzimis 2006.g. pirmreizējās reģ. datums 2007.g. novembrī. šādā situācijā nu gan, cik es saprotu, nav pamatota prioritāte? ja jau reģistrējies rindā tikai pēc apmēram gada (nevis noteikumos minēto 3 mēn. laikā).... ??

šādā situācijā nu gan, cik es saprotu, nav pamatota prioritāte?
Pēdiņa
Saprati pareizi.

Tiešām, nu kāpēc uzreiz tu tā.... Pēdiņa, viņa jau neko, tikai droši vien pa vairākiem gadiem vienu un to pašu stāstot katru vakaru, mazliet sagurusi {#}

Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10247938