Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prioritārie brāļi un māsas

Pēdiņa

bet ir vēl viena dīvaina situācija manā b/d rindā Bērns ar prioritāti (māsa vai brālis) dzimis 2006.g. pirmreizējās reģ. datums 2007.g. novembrī. šādā situācijā nu gan, cik es saprotu, nav pamatota prioritāte? ja jau reģistrējies rindā tikai pēc apmēram gada (nevis noteikumos minēto 3 mēn. laikā).... ??

Seit tiesaam taa prioritaate nevar buut. Par sito jaaciinas, lai nonem to prioritaati.

būs jāapjautājas, kad būs nākamā iešana pie vadītājas.

Pēdiņa
{#}

Piedod par to kasāmpauri. Man toč likās, ka kasāmpauris, tagad skatos, laikam tiešām dun-dun pauris.{#}

Par skaidrošanos šajā situācijā ar vadītāju, visticamāk, ka būs kādas atrunas. Reāli risinās ar zvanu uz IJSD.

Saulstariņa mamma
Par skaidrošanos šajā situācijā ar vadītāju, visticamāk, ka būs kādas atrunas. Reāli risinās ar zvanu uz IJSD

paldies par padomu.

Un kas tas vēl par dun-dun pauri?? ej nu tiec skaidrībā ar tevi {#}

Pēdiņa
Tas smailijs {#} man izskatās kā padomāšanai - tipa: kasa pauri, bet, kad ieskatās, liekas , ka dauza pie pieres. Nu i nesaprotu{#}. Domāju, ka tāpēc apvainojies, kad pieliku to pie teksta par noteikumu lasīšanu. Daudzreis vieglāk ir izlasīt noteikumus un saprast, nevis n-tos atstāstījumus dažādās interpretācijās.

Saulstariņa mamma
Jā, tev taisnība, izlasīju noteikumus - sapratu :) Un par dun-dun pauri arī tagad skaidrs :) Domāju, ka par to otru bērniņu, kam izskatās, ka prioritāte ir nepamatoti, megināšu interesēties, ja tas iespaidos mana bērna tikšanu dārziņā... diez ar ko tajā IJSD jārunā?

Meitenes, mūs interesējošā b/d arī situācija, ka bērns rindas augšgalā, kas atzīmēts kā "brālis vai māsa", dzimis 2005.gadā, pirmreizējā reģistrācija - tikai 2007. Tātad - prioritāte nelikumīga?

risoto

Pēdiņa

Vai gadījumā nerunā par 182. b/d?

ZMS:)

Silva
jā, jā tieši par 182.b/d. ta djau runājam par vienu un to pašu bērnu. tur gan nav tā, ka tas prioritārais brālis vai māsa dzimis 2005.g. un pirmrreiz.reģ. 2007, bet gan dzimis 2006. un reģ. 2007.g 26.nov!!! vai ne? tu par to pašu???

uz kuru gadu paši esat rindā??? :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10247938