Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prioritārie brāļi un māsas

Pēdiņa

mamm
es nestrādāju departamentā. un nevajag sākt salīdzināt algas vienā un otrā valstī - Dānijā attiecīgi no šīm lielajām algām tiek ieturēti vēl lielāki nodokļi, no kuriem daļēji uztur bd un daļēji vecāki vēl piemaksā.

un pasvaldiibu ievel Riigas iedziivotaaji, lai vini paarvaldiitu visas lietas Riigaa

nu vo - kādus ievēlējām, tādi tagad arī pārvalda. bet varbūt vajag sākt aizdomāties arī ar sevi un saviem tuvākajiem, par aplokšņu aldziņām utt. diemžēl tāda kultūra mums iegājusies - ka tik sev sagrābt max labumu ar min līdzekļiem un cita acī skabargu saskatīt, savā baļķi neredzot.

zich

Mums liidz Daanijai, kaa liidz meenesim- visaas jomaas.

Par to Daaniju, cik tad jaamaksa par valsts beernudaarzu? Neticu, ka cena ir liidzvertiiga priivaatai auklei, vai daarzinam. Ja nav faktu, tas atvainojiet, skan populistiski.
Striids, cik es atceros, bija par to, ka mees vecaaki, vispaar varam atlauties iedomaaties, ka pasvaldiibai ir jaanodrosina visus beernus ar beernudaarziem. Cik es vareeju, tik es pamatoju siis tiesiibas.

Rilla
Jā nu b/d mikrorajonu princips neder, jo to nav tik daudz un skolu dalījums mikrorajonos ar ir viens stulbums, jo es piem. nevaru vest savu bērnu skolā, kas ir pāri ielai, jo redz' tas nav mans mikrorajons.

Kaut gan kad meita tika pierakstīta b/d (2002.g.) man vadītāja prasīja par deklarāciju un kurā rajonā tā ir.

Zoja

man vadītāja prasīja par deklarāciju un kurā rajonā tā ir

Ja cilveeks nezin savas tiesiibas, var piepraasiit ne to vien

Zoja
Nevajag dzīvot pagātnē. 2002. gadā bija cita kārtība, tagad ir cita jau vairākus gadus. Tā ka nav ko te lieki cilvēkiem jaukt galvu ar pietiekamid vecu info, kas šobrīd rir nederīga.

mamm
bubene
Vai jums ir grāmata "Kā dzīvot pareizi un nekļūdīties"?

Savukārt, ja reiz pieskaramies jautājumam par maksu b/d, tad man tas liekas gana prātīgs jautājums realizēšanai. Runāju ar vienu b/d vadītāju par dumjajiem fonda maksājumiem ut.t. par ko daudzi dusmojās. Vadītājas viedoklis bija kaut neliels līdzdalības maksājums ~ Ls 10 mēnesī būtu daudz un b/d varētu uzlabot gan rotaļlietu jomā gan ugunsdrošības utt. Un man liekas ja to ieviestu, ne nu gluži 10, bet nu +Ls 25 - es būtu tikai priecīga, ja tas tiktu novirzīts b/d labiekārtošanai un pēc aukles man tās liekas kapeikas...

Šķiet arī likums paredz tikai pamatizglītību bezmaksas.

Kā dzīve parāda, ka likuma priekšā tomēr visi nav vienlīdzīgi.

Daudz kas likumos rakstīts, bet pierādījies, ka gandrīz vienmēr tos var apiet, ja ir gudrs jurists/advokāts. Kā reiz meklēju tādu...

Kā b/d tā skolā (labi, tagad var izvēlēties un neēst) ir jāmaksā par pusdienām, tā tas bija arī "tālajos padomjlaikos"

tuta
Kad man bija saruna ar IJSD, es izteicu priekšlikumu, ka vecāki varētu piedalīties ar b/d līdzfinansējumu, atbilde bija, ka nē, jo valsts ir uzņēmusies izglītību sniegt bezmaksas.

IJSD es rakstīju arī savus priekšlikumus b/d problēmas risināšani, bet tas jau ir tikai mans priekšlikumus, lūdzu rakstiet vairāk. Ja neko nedarīsim, tad varēsim kult tukšus salmus visu laiku. Esam aktīvāki, lai sadzird!!!

Zinam savas tiesības un prasām, savādāk visi domā, ka viss ir baigi forši, iedosim 50 Ls un problēma ir atrisināta. Nekā nebija ir jāaizstāvās.

zich
Priekšlikumi ir izteikti un uzrakstīti, neuztraucies. Likuma punktu traktējums ir jālasa kopumā, nevis izraujot vārdus no teksta, arī ko raksta citi.

Par aplokšņalgām utt., teikšu tā, mēs ar vīru abi strādājam uzņēmumos, maksājam visus nodokļus, bet atdeve no valsts nav nekāda. Redzi Latvijā visi grib tikai uzvārīties, pretīm neko nedodot. Kaut kas ir jādara? Gribi ņemt, dod arī citiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10247938