Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prioritārie brāļi un māsas

Pēdiņa

Igija
Gribi ņemt, dod arī citiem.

t.i. - ja tu zodz, tad turpini zagt, bet padalies ar citiem? interesants domu gājiens.Likuma punktu traktējums ir jālasa kopumā, nevis izraujot vārdus no teksta, arī ko raksta citi.problēma jau tajā, ka likumā katrs izlasa sev vēlamo. diemžēl ar likumu dažādo traktējumu saskaros ikdienā un tu vari skriet ar pieri sienā, bet, ja likumā nav skaidri un gaiši uzrakstīts, ka jānodrošina bērni ar pieskatīšanu no 7 rītā līdz 19 vakarā, tad tu nevienā tiesā nepierādīsi, ka tas ir pašvaldības pienākums. un bērnu izglītošana un pieskatīšana ir 2 pilnīgi dažādas lietas un par to rakstīju, lai nesanāk aplauzties.

zich
Man nav ko aplauzties, lai juristi skaidrojas. Cik zināms, katram juristam ir savs interpretējumus.

ja tu zodz, tad turpini zagt, bet padalies ar citiem? Pakau, kā tev liekas, cik aukles ir noformējušas, ka viņas ir pašnodarbinātas personas. Ieteiktu padomāt, cik nodokļi aiziet gar degunu valstij. Cik daudz šobrīd ir cilvēki bez atbilstošas izglītības un savos dzīvokļos audzina vairākus bērnus, šaubos vai viņi ir SIA, IU vai pašnodarbinātie!!!

Zini plkst. neliek nevienā likumā, to nosaka ar normatīvajiem aktiem uzņēmumā vai pašvaldībā atsevišķi, ja tas nepieciešams. Tā kā, ja uzrakstīts, ka jānodrošina ar vietu, tad uzpriekšu. Katram b/d ir noteikts laiks cikos bērnam ir jāierodas, un cikos jāizņem, to arī var uzskatīt par plkst.

Ja jau runā par pieskatīšanu, tad, lai maina visi politiku un paredz, ka b/d ir no 5 gadi, kad ir pirmskolas izglītības apmācība, un līdz 5 gadi vecāki uztic sev vai svešiem cilvēkiem.

Pakau, kā tev liekas, cik aukles ir noformējušas, ka viņas ir pašnodarbinātas personas. Ieteiktu padomāt, cik nodokļi aiziet gar degunu valstij.

bet tas jau ir tas ko es iepriekš rakstīju - paši neesam tīri kā pūciņas, jo izmantodami šādu aukļu pakalpojumus, apzogam valsti. tad ko tu prasi, lai augstākstāvošie būtu labāki., ja gribam izmaiņas, tad jāsāk ar sevi. latviešiem tā tāda normāla parādība - bļaut cik pārējie ir slikti, kaut pats nav ne par mata tiesu labāks.

Zini plkst. neliek nevienā likumā, to nosaka ar normatīvajiem aktiem uzņēmumā vai pašvaldībā atsevišķi, ja tas nepieciešams.

ja tu māki lasīt, tad šis punkts ir par izglītības nodrošināšanu, tā kā obligāta mūsu valstī ir tikai 5 un 6 gadīgo pirmsskolas sagatavošana, tad pašvaldības to arī nodrošina, pie tam ne jau ar bērnudārza apmeklējumu dienas garumā, bet sagatavošanas grupām uz pāris stundām dienā. likumā nav rakstīts, ka jānodrošina ar pieskatīšanu bērni no 1,5 gadu vecuma.

zich

15. pants. Pašvaldībām ir šādas autonomās funkcijas:

4) gādāt par iedzīvotāju izglītību (iedzīvotājiem noteikto tiesību nodrošināšana pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības iegūšanā; pirmsskolas un skolas vecuma bērnu nodrošināšana ar vietām mācību un audzināšanas iestādēs; organizatoriska un finansiāla palīdzība ārpusskolas mācību un audzināšanas iestādēm un izglītības atbalsta iestādēm u.c.);

Likums par pasvaldiibaam

Izlasi veel reiz - Audzinaasanas iestaades, es to saprotu, ka ne tikai maaciibas pirmskolas beerniem. Un pasvaldiiba arii neatsakas no taa, ka viniem ir pienaakums celt daarzinus, vini to dara, bet finansu ir pamaz tam atveeleets.

zich
Likumā par primsskolu izglītību ir rakstīts, ka izglītība notiek no 2 gadiem, b/d 15 minūtes, 3 gadniekiem vairāk un utt. Tā, ka tā nav vienkārša pieskatīšana.

Ja jau pie stūres būtu tādi knīpstangas, tad jau nekas nenotiktu. Ir jābūt elestīgiem savā dzīvē un attieksmē vienam pret otru. Tāda sajūta, ka notiek tāds parasts bazars, nevis pieaugušu cilvēku saruna, kam ir bērni. Tad jautājums, kur ir tavi bērni vai mājās, pieaukles vai viņus "pieskata" b/d?

Pirmsskolas izglītības iestādes!

Kas ir audzināšanas iestādes? Uzminiet! Ja nesanāk - pajautājiet Googles tantei!

Un priecājieties, ka jūsu bērniem nav jāatrodas audzināšanas iestādēs.

Bet pašvaldības pienākums 100% ir nodrošināt izglītību, kas ir tās likumā noteiktās minūtes un stundas vēlāk. Cita lietas, ka prasībās sagatavotībai skolai ir arī fiziskā attīstība, sociālās prasmes utt. Tāpēc jāpriecājas, ka pašvaldības b/d ir ar tik garu darba laiku un plašu programmu.

Saulstariņa mamma
Pilnīgi piekrītu.

Zoja
Vai saņēmi atbildi no Departamenta?

Es savu šodien saņēmu. Manā gadījumā vadītāja padarīta par vainīgu (saņēma jau sodu), jo nepareizi piemēroja reglamentu. Bet viņi apstiprina faktu, ka praksē ir bijis kā es rakstīju (tātad padarīja paši manas izredzes vinnēt administratīvajā tiesā). Atbilde sagatavota labi (viņi zināja, ka es taisos tiesāties). Tagad sniegšu prasību administratīvajā tiesā.

Kas ir jūsu atbildē, vai tiesāsieties tālāk?

iesista skrūve ir labāk par ieskrūvētu naglu

Labrīt,

pupu miza

Pagaidām klusums, bet kā es varu ar Tevi sazināties, lai aprunātos?

Zoja
raksti @:

katarina2000@inbox.lv

Kāpēc nav jūsu atbildes? Jūs tak ātrāk sūdzējāties, nekā es?

iesista skrūve ir labāk par ieskrūvētu naglu
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10247938