Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prioritārie brāļi un māsas

Pēdiņa

Silva
jā, jā tieši par 182.b/d. ta djau runājam par vienu un to pašu bērnu. tur gan nav tā, ka tas prioritārais brālis vai māsa dzimis 2005.g. un pirmrreiz.reģ. 2007, bet gan dzimis 2006. un reģ. 2007.g 26.nov!!! vai ne? tu par to pašu???

uz kuru gadu paši esat rindā??? :)

Pēdiņa

Mēs esam tas pirmais tevis aprakstītais gadījums. Tagad 4. rindā, un ar papīriem mums viss kārtībā.

Mēs sāksim iet no jaunā gada, kad pabeigs piebūvi. Bet par to otru gadījumu nezinu, jo tā kā tiekam, tad īpašī neinteresējos. Bet domāju, ka vajag. Lai gan vadītāja ir sakarīga, ar lielo puiku man nekads pazinojums pagājušā gadā neatnāca, ka esam uzņemti. Kad pati nelikos mierā, tad teica, jā kartojat papīrus, bet ja tikai gaidītu, pieļauju, ka augustā man pateiktu, sorry, neatnesāt papīrus, bd netiekat.

ZMS:)

Saulstariņa mamma
Sveika, vai vari pateikt, kur lai atrod tos noteikumus par 3 mēnešu termiņu brāļa/māsa piereģistrācijai? Varbūt vari ielikt linku?

Varbūt kāda cita mamma var palīdzēt?

Tikko atklāju, ka arī otrajā dārziņā, kur esam piereģistrēti, rindas sākumā ir "brālis", kura dzimšanas gads - 2005., bet pirmreizējais reģistrācijas datums - 2006.gada aprīlis! Tas ir ļoti zolīds dārziņš, tāpēc pat nespēju iedomāties, ka vadītāja varētu apzināti ignorēt noteikumus. Tādiem ļaudīm kā mēs, kuru bērns draud palikt viens no pirmajiem aiz strīpas, diemžēl, šādi noteikumi liekas saistoši...

Pardon, ieraudzīju, ka Pēdiņa jau ir ielikusi norādes uz datu bāzi

Vēlreiz pardon, tas malacis bija mamm

Nja, apskatījos noteikumus. Viss sakrīt. Kā var tā būt, ka b/d vadītājas nav informētas par tik svarīgu lietu? Var jau saprast, ka grib atbalstīt to bērnu vecākus, kam viens jau iet dārziņā, bet noteikumi taču ir noteikumi!

Paldies par tēmas ierosināšanu!

risoto
Vadītājas ir lieliski informētas par visu, kas viņas interesē un skar darbu.

Cita lieta ir tas, cik viņas izliekas zinām. (Un, ja kas, 3 mēnešu limits bija jau reglamentā, tā ka arī ar to nevar atrunāties)

Saulstariņa mamma
Esmu patiešām šokēta. Ja tāda nelikumība rēgojas visu acu priekšā centra paraugdārziņā, man patiešām nav ilūziju, kādas rebes ir ir iespējamas citur. Un es, naivā, pat vecos bērnu sarakstus neesmu kopējusi, kā darījušas citas... Protams, viss jau atrisināsies arī ar manu gada beigās dzimušo bērnu - gan jau līdz skolai tiksim - bet stāsts ir par šo valsti. Kāpēc b/d vadība tik publiski parāda: mēs neievērojam likumu?

risoto
par šo tēmu runāt - pie līkiem pirkstiem tikt, visu aprakstot. Vecāki ir vienīgā reālā kontrole, jo IJSD ir izdevīgi, ka vadītājas maisa kā grib, bet šie no augšas piesedz un tikai saka, ka viss kārtībā, bet rinda indikatīva un pareizā precīzā pie vadītājas ar roku uz papīra rakstīta.

Saulstariņa mamma

Uzzināju par "paraugdārziņa" (Rīgas 88. b/d) gadījumu. Prioritārais bērns gan reģistrēts vēlāk nekā trīs mēnešus pēc dzimšanas, bet tūlīt, kad stājās spēkā šie jaunie noteikumi. Pašlaik viņa situācija tiekot izskatīta augstākās instancēs. Manējo tas īsti neskar, jo esam 4-5 aiz svītras...

Otrajā dārziņā esam 22jā vietā, bet mistiskā veidā esam tikuši iekšā - tiekot veidota otra grupa. (Vadītāja pirms tam man bija teikusi, ka paredzēta tikai viena grupa ar 21 bērnu.) Nu ko, ja esam tikuši, izskaidrošanos neuzsāku. Ja nebūtu jaunumu par otru grupu, mēs un nelikumīgi prioritārais bērns kā reizi pretendētu uz vienu un to pašu vietu...

Starp citu, vai ir kāds reglaments, cik bērnu vispār drīkst būt grupā? 21 jau man tā kā daudz liekas... Bet nu, izvēles nebija reģistrācijas brīdī un nav arī tagad.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10247938