Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prioritārie brāļi un māsas

Pēdiņa

risoto
Kurā dārziņā tikāt, ja nav noslēpums? man vienkārši interēsē, kas tas ir par dārziņu (cik liels), kad pieņem lēmumu veidot otru grupu :)


Ja nemaldos, Pēdiņa, tad līdz 3gadu vecumam grupā var būt līdz 16 bērniem, bet no 3 gadu vecuma - līdz 24 ;) Vēl var piesieties;) skaitot km2, jo katram bērnam ir konkrēts km2 skaits: koridorā 1,5 , grupiņā 3,0, zālē 3,0 , guļamtelpā - 2,5... e stagad uz duraču, precīzi neatceros.... bet caur IZM lapu visu var izčekot ;)


"Today I`m a doctor..."

risoto

  1. prioritātes 3 mēnešu ierobežojums bija spēkā arī vecajā reglamentā ( izdots 01.02.2006.)
  2. Grupu lielums skat. MK not. nr. 735 (īpaša uzmanība vēlākajiem grozījumiem)


Pēdiņa
Ceru, ka neapvainosies, ja ielikšu dārziņa nosaukumu, tiklīdz būšu saņēmusi oficiālo papīru, ka patiešām esam tikuši


emulators
Saulstariņa mamma
Paldies!

risoto
Sakarā ar to brāļu/māsu prioritāti...

Mūsu dārziņā arī ir tāds bērns, kam uzrādās pieteikšanās laiks vairāk kā 3 mēneši no dzimšanas. Bet lieta ir tāda, ka Annija 2003. gads pieteicās un stāvēja rindā. Piedzima māsa Anna 2005. gadā, kurai 2007. gadā pienāca rinda. Mazo Annu uzņēma, lielai Annijai uzreiz piešķīra prioritāti. Tāds nu ir tas skaidrojums!

Zaķis
Tad sanāk, ka pirms 01.02.06. reģistrētajiem prioritāte ir beztermiņa?


Saulstariņa mamma

No vienas cāļu mammas ienācās tāda info, ka it kā nākamgad vairs nebūšot brāļu/māsu prioritātes. Ir kaut kas tāds dzirdēts?

Melone
No Tevis pirmo reizi dzirdu. Man domāt, ka tas tā normāli būtu, jo reāli tas "ir tiesīgs" baigās auzās brauc.Saulstariņa mamma

cāļu mammas tā nebija domāts...

Tā ziņa sākotnēji, ļoti iespējams, nāk no b/d vadītājas (vai kāda no b/d vadības), tā kā iespējams, ka tiešām kaut kas šajā jomā tiks risināts. Varu tik iedomāties, kas sāksies, kad ņems nost tās prioritātes....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10247938