Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gada atzīme

caramele

Man jautājums, ka tiek liktas atzīmes gadā. Ja 1.ceturksnī bija 7 bet otrajā 8, tad cik liek gadā? Un otrādi, ja 1.ceturksnī 8, bet 2. 7, tad gadā arī 7?

Zīlīte Zuze

caramele

Man šķiet, kas tas ir atkarīgas no skolotāja, jo tikai viņš zina, kādas ir patiesās sekmes un kas veicinājis vienas vai otras atzīmes rašanos.

Tas pilnīgi atkarīgs no skolotājaun droši vien arī no skolas, vismaz manu bērnu skolā arī ja sākumā bija 7 un pēc tam 8, ne vienmēr var cerēt uz 8, skolotāja izvērtē bērna darbu stundā, uzvedību utt un tad arī izliek vērtējumu!
Runājot par 2 un 7, gadā 7 nebūtu jābūt nekādā gadījumā, būtu jābūt 5 vai 6!

Ja Tev nav lemts lidot, tad vismaz rāpo ar paceltu galvu :D
Beta

Tur bija domāts, ja pirmajā ceturksnī 8 un otrajā ceturksnī 7, tad gadā 7? Bērns ļoti cenšas, labs skolnieks, skolotājs atzīst, ka gaiša galva, vispār mācās tikai uz 7,8,9, 10. Var cerēt uz skolotāja labvēlīgu attieksmi? Otrajā ceturksnī ļoti uzlabojušās sekmes tajā priekšmetā, kur iepriekš bija 7. Kāpēc būtu atzīme jāvelk uz leju, tad jau stimula vairs nav :)

Četri vēji

Šai ziņā vērtējums ir gan subjektīvs, gan objektīvs lielums.

Subjektīvs tādā ziņā, ka, iespējams, 2 pilnīgi vienādās situācijās būs tomēr divi dažādi vērtējumi.

Objektīvs tādā ziņā, ka skolotājam ir noteikti kritēriji, pēc kuriem gada atzīmi izliek.

Zinu skolotājus, kas šādā situācijā vienmēr liek 2. semestra vērtējumu, jo semestris garāks un parasti arī noslēguma kontroldarbs ir 2. semestrī kā vērtējums iekļauts. Ir skolotāji, kas skatās, cik stabila bijusi 1. semestra atzīme. Teiksim, knapi sanāca 7, otrā semestrī knapi sanāca 8, gadā būs 7.

Cits atkal skatās izaugsmi. Cits skatās atsevišķi 1. sem., atsevišķi 2. sem un vēl kā trešo izšķirošo - noslēguma kontroldarba atzīmi.

Bet, ja godīgi - vai tiešām ir liela atšķirība starp 7 un 8? Es personīgi būtu apmierināta abos gadījumos, jo, ja 7 - tad znu, ka kārtīgs septiņieks, ar virzību uz 8. Ja ieliktu 8 - tad zinātu, ka nu vispār jau ausains tas astoņnieks, nav īsti pelnīts, bet protams, ka patīkami saņemt vienmēr vairāk. Neredzu iemeslu īpaši uztrauties šādā situācijā. Saprastu, ja domātu par 3/4...

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

caramele

vai atzīme iet uz diplomu, vai tikai gada parastā?

7 ir pietiekoši laba atzīme, lai nesatrauktos, 7 vai 8

parasti skolotājs lemj indiduāli par katru bērnu - skatās, kā bērns cenšās, skatās, kādas atzīmes lielajos pārbaudes darbos; parasti lielāks svars otrā pusgada atzīmēm un lielo pārbaudes darbu atzīmēm

Var cerēt uz skolotāja labvēlīgu attieksmi? Ļoti atvainojos, bet muļķīga attieksme. Sanāk, ja skolotājs izliks 7, viņš būs ļaunprātīgi iegriezis? Manprāt, būtu laiks arī vecākiem saprast, ka atzīmes nosaka gk. skolnieka ieguldījums, nevis skolotāja attieksme pret to. Un mazāk jāstreso par bērna atzīmēm.

Es īpaši nesatraucos, labi arī 7, bet vienmēr gribas labāk, vairāk, jo tā būtu tikai 8,9,10 gadā :) Un nepavisam nedomāju, ka skolotājs pie 7 būtu ļaunprātīgi iegriezis :). Ja ieliks 7, tātad zināšanu līmenis tā arī tiek vērtēts :) Es pat nestresoju, ka mazākais pārnesa trijnieku mājās :)

un kā ir ja 1. semestrī 6, bet 2. semestrī - 4.? gadā nesekmīgs? {#}

... dienu pa dienai ...

bembuks
Kāpēc nesekmīgs? 1) 4 ir sekmīga atzīme

2) Gadā sanāk 5, kas arī protams,ie sekmīga.

...ieosti rozi...

Gada atziimi izliek peec zinaashanaam gada beigaas. Nekaada videejaa nav jaareekjina, tas ir nepareizi.

.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10251239