Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rindas izmaiņas pēc aprīļa pārreģistrēšanās - nesaprotu

Klemensa

Klemensa

Mēs esam pieteikušies krievvalodīgajā dārzā. Pārreģistrējos, šis dārzs bija to skaitā, kam likvidēja 2gadnieku grupas. Biju pieteikusies uz 2gadniekiem, tagad, cik saprotu - uz 3gadnieku grupu. Bet RD lapā skatos - nav nekādu izmaiņu, joprojām uz 2009. gadu kā 2 gadienieks reģistrēts, rindā arī nekādu izmaiņu, kaut vadītāja teica, ka daudzi neesot nākuši pārreģistrēties. Kad tad tās izmaiņas varēs redzēt?


Klemensa
Kad tad tās izmaiņas varēs redzēt?
Tad kad domes datorists to vēlēsies. ;)

Klemensa

Hermione

Tas jau izklausās pēc joka... Es domāju, ka tās izmaiņas būs redzamas, pats vēlākais, jau 1. maijā, un, ka tikko viņa tur ievada datu, tā tas kļūst visiem redzams. Nē, nopietni, kāds RD nospiedīs pogu un tikai tad visi redzēs tās izmaiņas? Un kad tas tas notiks?

Šorīt skatījos ir izmaiņas rindā pēc pārreģistrācijas - mainījušies kārtas numuri nedaudz un bērnudārzā, kurā nepārreģistrējaµies rindā vairs neesam...


Klemensa

Tikko skatījos - man nekas nav mainījies. Tas ir normāli?

Marite

tikko skatījos sava bērna nr. -

1.bd nekas nav mainījies (esam sistēmā 14., bet reāli 16., 2 bruņotie rindā neparādās???)

2. bd ir ļooooti interesants - bijām savā gadā 92., tagad 80.!!!! kur 12 bērni palika? skatos, ka no augšgala neviens nav paņemts. No vidus pazuduši. Tikuši jau citos bd? nav pārreģistrējušies?

Šodien apskatījos sava bērna rindas - no 2 b/d rindām, kur nebiju pārreģistrēties, pazuduši neesam, turpat vien stāvam. Pārējos b/d bez izmaiņām, neviens no augšgala nav ne aizgājis, ne pienācis.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10255943