Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nevar sadalīt māju, ko darīt??

Belinda

Lieta sekojoša - māju ar zemi mantojuši vairāki cilvēki, 3 cilvēki grib pārdot māju, bet viens ne pa kam - pie tam dzīvo iekšā. Kā lai rīkojas? varbūt te ar kāds gudrs šajā jautājumā..


Man te bija ailzliegta nesaskaņota reklāma!!! (noteikumi, 1.5)

hmzis

nu pārdodiet tam vienam.

vai divstobrene


Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins

Belinda

Jautājums ir patiešām sarežģīts ko jums jārisina!

Ar varu piespiest māju pārdot jūs nevarat , arī ar tiesas palīdzību, jo nav tāda likuma kurš paredzētu piespiedu pārdošanu jūsu gadījumā, ja protams nav īpašums ieķīlāts bankā.

* Vienīgais veids ir noslēgt kopējas lietošanas kārtības līgumu, un tad jūs 3 cilv. varēsiet pārdot savas domājamās daļas.

Tam cilv. bez iemesla, nevar piespiest to darīt, ja nu pārunu ceļā pārcelt, kur citur , vai piedāvāt kompensāciju.

* Viņam ir arī jāatsakās no pirpirkuma tiesībām!!! Tākā ar viņu kautkā jātiek būs vien galā!!!

Varbūt labāk uzjautāt juristam, bet man šķiet ka jā - jāuzraksta oficiāla (ierakstīta) vēstule šim te "negribošajam", kurā liekat priekšā viņam vai nu izmantot savas pirmpirkuma tiesības un atpirkt jūsu daļas vai atteikties no pirmpirkuma tiesībām. Pēc tam savas daļas varat pārdot viņam vai svešam (tikai reāli - kurš gribēs pirkt, teiksim pusmāju, nez).


tas cilvēks noteikti nepirks visu māju, jo viņam nav naudas. arī mēs nevaram pārdot savas daļas, jo reāli to māju sadalīt nevar, tikai domājamās daļās.


Man te bija ailzliegta nesaskaņota reklāma!!! (noteikumi, 1.5)

Belinda
neko nevarat dariit. Varat mekleet kaadu kas peerk domaajamaas daljas, bet diez vai kaads buus uz mieru.

Diivaini gan ka gribat paardot maaju, kur dziivo cilveeks jau iekshaa. {#} Mees no savaam daljaam atteicaamies un atstaajaam maaju tam kas tur dziivoja.


ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...

Belinda

var lūgt tiesu kopīpašumu izbeigt, ja nav iespējama kopīpašuma reāla sadalīšana, tad vienkārši izsakoties: tiesa var lemt par īpašuma pārdošanu izsolē un naudas sadalīšanu starp viesiem kopīpašniekiem atbilstoši viņu daļu lielumam, BET gadījumā, ja tam jūsu radiniekam, kurš negrib pārdot savas daļas, nav cita vieta kur dzīvot, tiesa varētu jūsu prasību noraidīt...

situācija nav vienkārša...

protams, var jau saiet "ragos" ar to radinieku tādā veidā, ka jūs savas daļas pārdodiet kādai trešajai personai (jo cik sapratu tad radiniekam naudas nav un pirmpirkuma tiesības, visticamāk, viņš nespēs izmanto), kas kā jau kopīpašnieks varēs brīvi staigāt pa istabām, kurās šobrīd dzīvo jūsu radinieks un kaut vai gulēt blakus viņa gultai {#} un darot visādas citas riebeklības un totāli apgrūtinot viņa dzīvi, BET jautājums ir vai jūs pārējie to vēlaties un vai pēc tam varēsiet paši mierīgi naktīs gulēt {#}

Seenes.......

seenes atrisina visu,..... un bez aizdomaam! :D

nikii
kaut kā roka neceļas vienkārši atteikties no savas daļas - kas naudas izteiksmē ir ļoti daudz! Un ja tas cilvēks dzīvo iekšā bez pārējo piekrišanas, nekopj, neremontē u.t.t. Visiem tā naudiņa nepieciešama..

machupikchu
viņa mātei vienai pašai vesela māja, nav tā, ka nav kur dzīvot.

Ragos nevar saiet, jo viņš pats ļoti labi apzinās, ka rīkojas cūciski, bet nez kāpēc pastāv uz kaut kādu savu principu, ka māju nepārdos. strīdi jau pastāv visu laiku.. un diez vai kāda 3.persona vēlēsies sev šādas problēmas.. {#}


Man te bija ailzliegta nesaskaņota reklāma!!! (noteikumi, 1.5)

Belinda

tas, ka viņa mātei ir māja tiesu varētu neinteresēt, jo tas nav viņa īpašums!

tā kā viņš nerūpējas par kopīpašumu, tad jūs pārējie kopīpašnieki variet veikt nepieciešamos uzlabojumus mājai un ja tos izdevumus, kas jums radīsies vēl tā smuki mākslīgi palielinātu, tad varētu sanākt pieklājīga summa UN kopīpašniekiem visiem ir jārūpējas par kopīpašuma uzturēšanu un jūs tiesas ceļā varētu no viņa minēto summu pieprasīt un vērst piedziņu uz viņam piederošo kopīpašuma daļu. tā kā viņam naudas nav viņa daļu izsolīs, bet izsolē diez vai atradīsies kāds kas gribēs pirkt kopīpašumu, līdz ar to jūs varētu to daļu iegūt tādā veidā BET tas ir tāds čakars un laiks paies ļoti ilgs...

kopīpašums ar kādu frīku, ir ļoti nepatīkama lieta {#}

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10258450