Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nevar sadalīt māju, ko darīt??

Belinda

machupikchu
tiešām {#}

Bet paldies par padomu!

Man te bija ailzliegta nesaskaņota reklāma!!! (noteikumi, 1.5)

Belinda
tiesa prasit kopipashuma realo sadali; ja nevares reali daba praktiski sadalit, tad tiesa pec saviem ieskatiem un lūgumiem var noteikt īpašuma pārdošanu, un pirkuma suumu sadalit atbilstoši katram kopipashuma esoshajam daljam.

vismiiljakaa un laimiigaakaa mamma jau divus gadus undesmit menešus :) :) :)
Skumjā

Belinda
Varbūt ko nesaprotu, bet vai Tev tas šķiet ētiski, šitā izrīkoties? Tajā mājā tak dzīvo cilvēks, pieļauju, ka ilgstoši.

Pati ar brāļiem biju tādā situācijā, kad pēc tēva nāves, jaunbūve + zeme, palika it kā mums trijiem / es, un brālis, kuri tur nedzīvojam (bet varējām pretendēt uz kopīpašumu) ar parakstu uzreiz apliecinājām, ka atsakamies no savām daļām, par labu brālim, kurš tur reāli dzīvoja.

Mums pat prātā neienāca, ka varētu uz kaut ko tādu iziet.

Varbūt atliek gaidīt, kad paliksiet tikai 2 mantotāji (ja cilvēks, kas tur dzīvo, jau gados).

Neviena tiesa nevar likt cilvēkam ,pret savu gribu pārdot māju (savu daļu). Vispirms, katrai daļai ir jāveic tehniskās inventerizācijas plāns. Ja visiem īpašniekiem ir vienas koplietošanas telpas, tad tas ir gandrīz 100% neiespējami, pārdot savu daļu kādai 3-šajai personai. Tu vari tur dzīvot, nedzīvot, mājas daļa tava, bet ne varmācīgi kādu piespiest pārdot.

Varbūt tiešām var mierīgi aprunājoties, palīdzot (ja cilvēks vecāks) rast citu dzīves vietu.

Belinda
Tā māja, gadījumā, neatrodas 50 m no veikala, un lielas šosejas malā? Un Tava daļa nav 2-jā stāvā?

Tas tā, jo šādu gadījumu ir ļoti daudz.

Skumjā

machupikchu
tā tīri nav, ka (ja gadījumā pārpērk) nākamais īpašnieks varēs staigāt... gulēt blakām... / katram īpašniekam tiek ierādīts "savs kaktiņš", tā kā tas nu jāievēro.

Man te kaimiņos šitais viss tagad notiek / romānu var uzrakstīt.

Skumjā
Nu ja Tu tā pavisam vēlies sīkumos - tad nav 50m no veikala un nav daļa 2.stāvā. un tie cilvēki tur tikai ievācās uz it kā īslaicīgu dzīvošanu pēc īpašnieka nāves.

reāli sadalīt nevar.. un izlasīju likumā, ka, ja dalīšanas gadījumā kopīpašnieki nevar vienoties par tās veidu, tad tiesa var atdot visu lietu vienam kopīpašniekam, ar pienākumu samaksāt pārējiem viņu daļas naudā vai noteic lietu pārdot, izdalot ieņemto naudu kopīpašnieku starpā. Laikam jau viss skaidrs. Jāiet uz tiesu.

Skumjā

pirms raksti palasi civillikumu un un civilprocesu, labi?! plius vakaros pirms gulētiešanas - tiesu spriedumus

pēc tevis šeit rakstītā izlasīšanas šķiet,ka tev nav ne mazākās izpratnes par kopīpašumu, kopīpašnieku tiesībām un kopīpašuma izbeigšanu.

un lai tevi pavisam neaizvainotu, kā saprotama frāze: "..gandrīz 100% neiespējams.." - nepārliecinošs izteiksmes veids

Skumjā

machupikchu
Tiešām nepretendēju uz likumu zināšanu, bet tas nu ir skaidrs, ka strīdus gadījumos telpas tiek sadalītas, katram īpašniekam, tā kā <neguļ, kur grib> kā tu saki.

Un pārdot tiešām, 100% neiespējami / vārds gandrīz, absolūti nevietā.
Tas viss notiek ar reāliem cilvēkiem, uz šo brīdi. Un nemaz nestrīdos, ka katrā gadījumā, ir kāda citāda nianse.

Mana galvenā doma bija, ka ...vai vajag iet pār līķiem, ja uz šo brīdi autorei situācija ir tāda, kā ir. Tas īpašums jau nekur nepaliks. Un nav jau ļauni domāts / tikai viedoklis kā tāds.

Skumjā
kads sakars ar ieshanu paari liikjiem??? es iisti neizprotu, kapec vienam tiek nodroshinatas majas, pie kam- bez finansiaalaa ieguldijuma, bet tam, kas aizgajis no shii "komunalaa" varianta un iepsejams, kraaj naudu pirmajai iemaksai, butu kaa pamulkjiitim japleshas??? ok., ja vienojas par kompensacijaam vai kaa citadi, bet ja iziet uz principu "mana pakalj te - taatad viss mans"- nu sorry......

machupikchu
aij, nu, protams, ka visu var sadaliit vai nu ar ligumu par lietoshanas nosacijumiem, vai reali tiesa celjot prasibu par kompensaciju vai iipashuma pardoshanu,....

vismiiljakaa un laimiigaakaa mamma jau divus gadus undesmit menešus :) :) :)

Belinda

Jāiet uz tiesu

Tas nebūs ātri, bet izdarīt var. Jārēķinās ar vairākiem gadiem un kaut kādām izmaksām. Tā kā ir paša personīga pieredze līdzīgā lietā, varu palīdzēt. Nezinu, vai lapas jaunajā versijā rādās manas koordinātes, tādēļ norādīšu tās šeit: mans e-pasts - birojs@rolands.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10258450