Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai tā var būt???

Antoinette

Tas ir normāli, ka 2006.g. augusta bērns (kurš rindā reģistrēts 2006g.septembrī) š.g. septembrī bērnudārzā, visticamāk, ka netikšot, lai gan rindā ir 12., bet 2007.g. sākumā dzimušais noteikti septembrī varēšot sākt apmeklēt to pašu bērnudārzu? Es kaut ko nesaprotu... Prioritārs šis otrs bērniņš pilnīgi noteikti nav.


Antoinette
Atkal dižās kombinācijas. Un pretrunā ar noteikumu - pieteikumu iesniegšanas secībā. Normāli šogad ir 2006. gads, man domāt, ka nenormāli ir atstāt 2006. gaidīt, bet ņemt 2007. Bet tas ir tikai mans personīgais viedoklis.

Katrā gadījumā Tev būtu pamats meklēt taisnību un pacīnīties, gan personīgi aizejot uz IJSD, gan patrokšņot MSL.


Antoinette
Tas ir normāli, ka 2006.g. augusta bērns (kurš rindā reģistrēts 2006g.septembrī) š.g. septembrī bērnudārzā, visticamāk, ka netikšot, lai gan rindā ir 12., bet 2007.g. sākumā dzimušais noteikti septembrī varēšot sākt apmeklēt to pašu bērnudārzu
Nevar tā būt. Kāds tevi grib pamatīgi apčakarēt. Nonācu identiskā situācijā pagājušajā gadā maijā, kad gaidīju, vai mans bērns tiks. Tika pavēstīts, ka 2005.gadā (pieteikts 2 nedēļas pēc dzimšanas) dzimušie netikšot, bet 2006.gadā tikšot. Zvanīju Ivetas Nagles kundzei, kura ļoti laipni solījās šo situāciju nokārtot, ko arī izdarīja. Liels viņai par to paldies!

Saulstariņa mamma pareizi saka Tev būtu pamats meklēt taisnību un pacīnīties, gan personīgi aizejot uz IJSD, gan patrokšņot MSL. Pat ļoti liels pamats, jo tā nedrīkst darīt.

Antoinette
Kurā b/d tā notiek?

Es te "savā b'd rindā" visu laiku atklāju pārkāpumos. Nu jau veselus 4! Kas par daudz, tas par daudz!


Antoinette
kaut ko tu nepasaki līdz galam....


ʎɹoʇs ǝnɹʇ ɐ uo pǝsɐq sı ǝɟı1 ʎɯ

Antoinette

vispār jau var gan tā būt. jo ja dzimis 2007.gada sākumā, tad būs tie 1,5 gadi. man vienā dārzā ar teica, ka būs 2 jaunas grupas - viena 2006. gada bērniem, otra 2007. man jau ar žoklis atkārās, bet nu labi. tā pat mēs tur netiktu ne šogad ne nākamgad, vispār nekad tā ka īpaši neiespringu uz šito. es tikai nesaprotu vecākus, kuri gatavi tos savus zīdaiņus atdot tik agri dārzā {#}

Saulstariņa mamma
man domāt, ka nenormāli ir atstāt 2006. gaidīt, bet ņemt 2007. nu jā, man ar tas nešķiet īsti normāli

Mums arī tā vienā b/d teica, ka netiksim ne šogad, ne arī citu gadu, jo šogad taisīs grupiņu no 2007. gadā dzimušajiem un 2006. gadā dzimušos tikai dažus pieliks klāt pagājušā gada grupiņai. Kaut gan varētu taču taisīt grupiņu no 2006. gadā dzimušajiem bērniem, kas sanāk, ka reģistrējušies ir pirms 2007. gada bērniem.

Vabolīte
itkā jau jā. vienīgi tik pat labi tad 2005 gada bērni varētu pretendēt uz papildus grupu, jo viņi tak vecāki par 2006 gadu un rindā ar ātrāk pieteikušies {#} loģiski, katram jau to deķi uz savu pusi gribās pavilkt ;)

Paldies visām par atbildēm! Man jau liekas, ka būs teite pieminētais variants man vienā dārzā ar teica, ka būs 2 jaunas grupas - viena 2006. gada bērniem, otra 2007. Bet jānoskaidro kārtīgi, jo, manuprāt, īsti normāli tas nav. Līdz šim mums ar šo jautājumu nodarbojās tētis, tagad lietas būs jāpārņem savās rokās. {#}


Teorētiski tā var būt, ja taisa "mazo sili" 1,5-2 gadus veciem bērniem un "lielo sili" 2-3 gadus veciem bērniem.

Laipni aicināta klubā - mans divgadīgais bērns ar 12. kārtas numuru arī netiek b/d. Biju rēķinājusies, ka ar tādu numuru vajadzētu tikt, bet ...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10260007