Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai tā var būt???

Antoinette

Šarlote
Cik zinu, Pūcītē ir divas laikam{#} Bet es jau nerunāju par silītes grupu.

gebija
Cik zinu, Pūcītē ir divas laikam{#} Bet es jau nerunāju par silītes grupu.
Nu tad vēl jo vairāk, jo silē ir tikai 14 bērnu, bet lielajās jau laikam vismaz 24 bērni! Tak vietu vairāk!

Šarlote
Silītes grupā ir 12, 3-gadniekos ir 24 laikam, bet 2005. gada neuzņem šogad Sviests ne? Bet otrajā, ne Pūcītē, būs viena pilna 2005. gada grupiņa {#}

Nu bet smieklīgi. Esam 4. rindā savā gadā, pirms mums rindā ir 2006. gada bērni, kopējā rindā esam 10. un netiekam Interesanti.

gebija
u bet smieklīgi. Esam 4. rindā savā gadā, pirms mums rindā ir 2006. gada bērni, kopējā rindā esam 10. un netiekam Interesanti.
Pārkāpts rindas noteikums par pieraksta datumu, tas arī viss. Ja ir pacietība, ej pakasies, vadītāja dabūs pa ļeckām.

Šarlote
Manējais puika tika ar sākuma numuru 46 dārziņā, kur ir 4 silītes grupas

Pastāsti, kurš skaitās tas sākuma nr? manējam dzimšanas gada nr ir 30, arī b/d, kurā ir 4 silītes, vadītāja teica, ka uzņems tikai 20....

Ja taisa "mazo sili" 1,5 - 2 gadus veciem bērniem un "lielo sili" 2 - 3 gadus veciem bērniem
tad jau pēc šī teorētiski sanāktu, ka vajadzētu klāt pie 2007. gada bērniem ņemt 2006 gada beigu bērnus, kam arī vēl nav 2 pilni gadi, kā, piemēram, manējam, bet vadītāja teica, ka taisīs grupiņu tikai no 2007. gada bērniem, līdz ar to nav nekādu cerību vispār kaut kad tikt.

Šarlote
Ā, aizmirsu pierakstīt, ka tie ir brāļi/māsas un iestādes darbinieku bērni:)Viens bērniņš vēl pirms pāris dienām tik parādījās rindas augšgalā kā pirmais.

Es te pēdējo mēnesi esmu printējusi ārā el. rindu, tur ļoti labi redzams, kā viss virzījies. Bet, kā jau teicu, ietu kasīties, ja netiktu nevienā dārziņā.

Vabolīte
Nu vadītāja dara pēc sava prāta nevis pēc likuma. Atkārtoju - rindas kārtību veido pieraksta datums! Un 2007.gada bērnam tas fiziski nevar būt ātrāks kā 2006.gada bērnam.

ieva.
Pastāsti, kurš skaitās tas sākuma nr? manējam dzimšanas gada nr ir 30, arī b/d, kurā ir 4 silītes, vadītāja teica, ka uzņems tikai 20....
Mums neko neteica, cik uzņems. Tas atkarīgs no silītēm, cik "lielie" bērni aiziet uz lielāko grupu un cik mazie paliek. Manam bija 46 numurs un viņš tika.

Vispār jau izrādās, ka ja grib, tad ir iespējas muhļities vēljoprojām. RD Pirmskolas izglītības nodaļa vai kā viņu tur taica, ka eletroniskā rinda esot INDIKATĪVA :D, reaālā esot tā, kas ir katrā b/d uz vietas ar roku rakstīta :D

Mums ir stulba situācija - mazajam bērnam ir priekšroka b/d, ko tas zaudē maija beigās, kad lielais iet uz skolu, lielos bērnus no b/d izraksta maijā, lai arī var iet b/d gan jūnijā gan jūlijā, gan augustā dežūrgrupā, bet jaunās siles grupas sarakstus apstiprinot augustā un līdz ar to mans bērns smuki paliek aiz borta. RD man saka, lai runā b./d un uz vietas visu atrisinot, esot tādas iespājas, b/d vadītāja savukārt apgalvo ka iespēju nav.

murkšķe

Nu bet tās brāļu / māsu prioritātes jau tikai tāpēc izveidotas, lai nebūtu katru rītu bērni jāvadā katrs uz citu dārziņu, līdz ar to Jums tiešām vairs prioritāte nepienākas. Vadītāja acīmredzot baidās, ka kādi citi vecāki var sākt protestēt un negrib nepatikšanas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10260007