Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Paziņošana par uzņemšanu bērnudārzā!

rokere

Man vadītāja neko nesūtīja un nesūtīs. Nākamnedēļ jānokārto dokumenti, kaut sākumā lika nest augusta beigās. Kad viņai piezvanīja "no augšas" augusts uzreiz par maiju pārtapa. Un rakstisks paziņojums par uzņemšanu ar man ir "no augšas".

Riku Raka
Pārcentīga. Izpilda visas mutiskos mājienus no augšas nemaz neizlasot RD Saistošos noteikumus. Viņai saka - pārskati rindu, patīri no balasta, a šī pa tīro visu pēc kārtas.

~*~fly~*~
Neesi naiva. Augustā neko tev nepieņems - būsi par vēlu atnākusi.

Mums šodien zvanīja no b/d un pateica, kad uz sapulci jāiet.

Saulstariņa mamma
Man par viņu ir tikai vislabākās atsauksmes. Vispār mūsējā BD ir satikušies ļoti jauki cilvēki, audzītes, pulciņu vadītāji, pavārītes.

Ģēniju nevar izaudzināt. Var tikai radīt labvēlīgus apstākļus viņa/viņas attīstībai.

Marite

mani šdn visur atšuva, jāzvana pirmdien, vadītāja vēl rakstot sarakstus.

bet rezultāts izskatās cerīgs, 1 nelikumīgam brālis/māsa prioritāte noņemta, 1 vēl palicis....

brālis/māsa prioritāte noņemta
jūtu līdzi nabagiem.

es, protams, saprotu, ka citi nedabūjušie alkst asiņu, bet man pilnīgi sirds asiņo no domas, ka tagad tiem vecākiem būs jāskraida starp diviem dārziņiem ar maziem bērniņiem.

kas pac nav bijis tādā situācijā, tas nesapratīs.

Ģēniju nevar izaudzināt. Var tikai radīt labvēlīgus apstākļus viņa/viņas attīstībai.

gebija
Tev IJSD pateica vai bērnu dārzs?

Es zvanīju uz bērnudārzu, bet man neko par sapulci vispār neteica.

alegru B/d vadītāja pateica, jo zvanīju viņai. Nezināju, ka IJSD var traucēt:)
Spīgana
Kurš tev b/d?:)

Riku Raka
Vai tad es teicu, ka cilvēki nejauki? Ļoti laipni. Tik, ja grib, katram kādu blusu var atrast.

Kā vakar vienā krievu seriālā teica: Ka tik būtu ierēdnis, pantu viņam piemeklēsim.

Riku Raka
man pilnīgi sirds asiņo no domas, ka tagad tiem vecākiem būs jāskraida starp diviem dārziņiem ar maziem bērniņiem.

Mana meita ir dzimusi gada beigās, vai tev gadījumā par manējo neasiņo sirds? Un kurš teica, ka būs jāved uz diviem dārziņiem...viens ies b/dārzā, bet otrs sēdēs mājās ar auklīti, tāpat kā manējā, par nieka 300-400Ls/mēnesī. Zini, man arī besī, ja katru gadu tā brāļu un māsu rinda paliek arvien garāka. Nu labi 2-3, bet ne jau 15-20 (apskaties kaut vai 213.PII šī un nākamā gada rindas, ja netici). Tā vien gribas palūgt šo b/d vadītājām, lai izliek pie durvīm šilti - pieņemam tikai tos, kuru brāļi vai māsas jau apmeklē šo bērnudārzu.

Marite

Riku Raka
likumi ir likumi, nez vai biji priecīga, kad bērnam dārziņu atteica? un nez vai citiem ir priecīgi, kad nelikumīgi ieņem prioritāti, kura nepienākas.

un kur tie brāļi/māsas bija 2 gadus, ka tik šogad bariem sarodas? dzimuši tak bija? vnk iepriekšējā vadītāja muhļījusies uz nebēdu, un prioritātes ir tiem, kam tās nepienākas. tie, kas tai rindā ir jau no 2006.gada neviens netiek trobelēti.

Arī 1 bērnu uz bd un 2. uz skolu izvadāt nav vienkārši, bet iespējams gan. Tā k''a par ko raudāt neredzu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10266405