Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Paziņošana par uzņemšanu bērnudārzā!

rokere

Ģimenes atbalstīšana ir tikai izlases kārtībā - tikai tiem, kam paveicies pirmo laicīgi piereģistrēt tajā b/d, kur pirmais laicīgi ticis iekšā. Tātad - nekāda atbalsta reāli nav. probleema tak ir skiadra, truukst vietu. takaa visgodiigaak buutu visiem vienaadi noteikumi. ar ko es esmu sliktaaka maksaajot nodoklus lai audzinaataajaam buutu darbs un militaaristi vareetu shaudiities?Ģimenes atbalstīšana ir tikai izlases kārtībā - tikai tiem, kam paveicies pirmo laicīgi piereģistrēt tajā b/d, kur pirmais laicīgi ticis iekšā. Tātad - nekāda atbalsta reāli nav. probleema tak ir skiadra, truukst vietu. takaa visgodiigaak buutu visiem vienaadi noteikumi. ar ko es esmu sliktaaka maksaajot nodoklus lai audzinaataajaam buutu darbs un militaaristi vareetu shaudiities?


Pilnīgi piekrītu, kas ta ģimeni ar vienu bērnu nesauc par ģimeni...kāpēc vieni būtu jāatbalsta vairāk nekā otri.

Ja trūkst vietu, tad jārada apstākļi lai netrūktu, nevis jārada apstākļi, lai bērnudārzi būtu pieejami tikai "ģimenēm", kas šobrīd tā arī ir! Vai arī visiem noteikumi vienādi un tiesības vienlīdzīgas!

Tie, kas nav izjutuši, ka par bērnudārzu jāmaksā no 250-350ls, 35-40ls vietā, to arī nesapratīs un citiem tas vel reiz 2!

Ja nemt taa riktiigi, tad ne viena no prioritaateem neatbilst Satversmei. Un ja siis jautaajums nonaaktu satversmes tiesaa, es domaaju tur nepaliktu neviena no prioritaateem!

Un vispaar tas prioritaates ir no valsts nabadziibas, nevis vini tur atbalsta gimeni.


XS

Vai šīs ierakstītās vēstules tiek izsūtītas no visiem bērnudārziem vairāk vai mazāk kādā noteiktā datumā jeb katrs bērnudārzs pats izdomā, kad sūtīt vēstules par uzņemšanu b/d.?


XS

Mums tā arī neviens nesūtīja ierakstītās vēstules. Vakar bija zvans no b/d vadītājas, ka esam tikuši un varam nest dokumentus. Mūsu grupiņa gan sāk darbu jau 26. maijā.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1998.gif[/img]

Apziņošanai ir garš periods paredzēts. Principā jau vispirms apziņo tos, kas tiek uzreiz (tas tad būtu tagad), tad jūnijā uzaicina nākošos, ja tie iepriekšējie nav 30 dienu laikā dokumentus nokārtojuši.


ja tie iepriekšējie nav 30 dienu laikā dokumentus nokārtojuši
No kura brīža sāk skaitīt tās 30 dienas? Piem., ja man ZVANĪJA 7. maijā, tad tas datums ir tas atskaites p-ts?


http://b3.lilypie.com/drBap2.png
[img]http://foolstown.com/sm/rev.gif[/img]

chincha
taisies vilcināties?


ʎɹoʇs ǝnɹʇ ɐ uo pǝsɐq sı ǝɟı1 ʎɯ

chincha
hm, un ja man zvanīja 10.05., lai paziņotu, ka 22.05. ir sapulce - ar kuru datumu tad skaitās :D? man gan pajautāja, vai mēs iesim uz to b/d, kad teicu, ka jā, tad pateica par sapulci.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10266405