Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Paziņošana par uzņemšanu bērnudārzā!

rokere

XS

Terra
Labāk uzzvani uz b/d. Mums arī pie pārreģistrēšanās teica, ka tiekam, bet nesen uzzvanīju un vadītāja teica, ka netiekam, jo priekšā uzradies viens ar brāļu/ māsu prioritāti. Tad, kad zvanīju, mana meita visos sarakstos bija ar kārtas numuru, ka tiekam. Bet pēc zvana nākamajā nedēļā jau parādījās, ka ir cits kārta nr :(Elzochka
friida89
http://www.ijsd.riga.lv/struktura/#izgl

Ja rodas jautaajumi, viniem ir pienaakums atbildeet, viniem ir visa info, kaada ir konkretajam daarzinam, respektiivi, vini zin visu, ko zin beernudaarza vadiitaaja, ieskaitot, tiks beerns beernudaarzaa vai nee u.c. jautaajumus.

vakar piezvaniju uz to ijsd.pastāstiju situāciju,kāda ir-(vienā bd mums 22.nr otrā 6.nr.tur,kur sestie esam,tur pāreģistrējoties,teica,ka mēs tiekam.a vakar,zvanot uz bd teica,ka nespīd nu nekā-viss jau nokomplektēts.)un ijsd atbildēja,ka mums nav nekādu problēmu ar tikšanu abos bd-atliek tik izvēlēties.bet bd atbilde-jūs pārāk tālu rindā.un 22nr vispār nevar pretendēt uz bd.a otrs bd vispār blisina acis un saka,viss nokomplektēts,kas par muļķībām,ka tiekat.zvaniet maija beigās.šon iešu skaidroties

bet var tak būt,ka ijsd kļūdās?jo viņai bij bd izdrukas no marta?

friida89
bet var tak būt,ka ijsd kļūdās? Diez vai! Beernudaarza vadiitaajas kraapjas, driizaak. saaciet jau kaartot dokus, un izstastitr savu sarunu ar IJSD beernudaarza vadiitaajaam, redzesiet, runas ar jums savadaak.


mamm

bet man vnk neticami liekas,ka ar 22.nr var cerēt tikt dārziņā.

friida89
Var buut tas ir liels daarzinns, kur var atlauties veidot divas grupinas. Un IJSD riiciibaa ir saraksti ar beerniem, kas ir iekluvusi grupinaas, aciimredzot juus tur esat, jaakaarto dokumenti, savadaak nokaveesiet terminus un panems naakamo beernu no rindas, un peec tam jums teiks, ka pasi vainiigi.

friida89
Tas, ka piezvanīji un tev pateica ir tikai parunāšana bez darbības. Tavā gadījumā vajag saņemt rakstisku apstirpinājumu no tā paša IJSD, ka jā bērnam vieta tiek nodrošināta. Pretējā gadījumā var pateikt, ka tu ne tā izskaidroji situāciju, darbinieks pārprata utt.

mamm
bubene

biju bd.kur pateica un parādija izdrukas,ka mēs nekad varam necerēt tur tikt ar savu 22.nr.šogad uzņems 10gb un nākamgad pa vienam diviem i viss.

būs vien jāaizbrauc uz to departamentu un konkrēti jānoskaidro.

par otru bd ar nav skaidrības,jo to pārtaisa no sākumskolas uz bd un taisīs 2 grupiņas jaunas,kurās teorētiski mums vajadzētu tikt.vienīgi viņi paši nezid,kad tad tas notiks.vel remontas nav sācies pat.

Man vadītāja teica, lai pēc pārreģistrācijas maija vidū pazvanu. Pazvanīju un pateica, ka esam tikuši. Pajautāja mob.telefonu, lai audzinātāja var pazvanīt un paziņot, kad būs sapulce.


mamm
Mums ir pec riga.lv datiem 17. vieta darzina, pec vaditajas datiem esam 20. Atbildīga specialiste par to nekadus komentarus nesniedz, tikai saka, lai zvana uz darzinu, kur man atbild ka rinda ir pareiza taa kas darzina un viss. Es teiktu taa specialiste neko jedzigu nevar pateikt un toch tur visas vaditajas krapnieciskas darbibas atbalsta. Grupa tipa nav vel nokomplekteta, process turpinas lidz augusta vidum bla bla bla

nu, ko lai sada situacija dara????

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10266405