Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Paziņošana par uzņemšanu bērnudārzā!

rokere

Susks

nu, ko lai sada situacija dara???? Izdrukāt elektronisko rindu un aiziet pie vadītājas, lai uzrāda viņai pieejamo sarakstu ar bērniem (atteikt nedrīkst). Tad arī redzēsiet, kuri ir tie 3 gb, kas ir viņai, bet nav rindā. Ja neko jēdzīgu nevar paskaidrot par tiem 3 bg, tad vēstulīte IJSD, lai pārbauda šo 3 bg.


friida89

vienā bd mums 22.nr otrā 6.nr.tur,kur sestie esam,tur pāreģistrējoties,teica,ka mēs tiekam.a vakar,zvanot uz bd teica,ka nespīd nu nekā-viss jau nokomplektēts.)un ijsd atbildēja,ka mums nav nekādu problēmu ar tikšanu abos bd-atliek tik izvēlēties.bet bd atbilde-jūs pārāk tālu rindā.

Galīgi nokomplektēts vēl nedrīkst būt, taču laika ieviest kārtību nav daudz. Drukā tik rindu un uz b/d prom. Lai pierāda, ka tie, ko vadītāja ir ierakstījusi grupas sarakstā, pēc noteikumiem tur var atrasties. (atķeksē savā sarakstā uzņemamos) Ja atbilde nav apmierinoša, diskusijās ielaisties nav jēgas - personīgi prom uz Hanzas ielu.

Susks

Tev kā pretendentei ir tiesības zināt par katru, ko vadītāja iekļāvusi uzņemamo sarakstā, kāds tam ir pamatojums. Lai vadītāja pierāda par katru.

Un, ja kas, rajona speciāliste nav galvenā amatpersona, viņai arī ir priekšniece, pie kuras Hanzas ielā var droši vērsties, tā arī pasakot, ka speciāliste nespēj veikt savus pienākumus un neko nevar sakarīgi pateikt.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10266405