Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik reāla ir riga.lv rinda?

Susks

Varbūt kāda zin, ko nozīmē ailīte iesnieguma gads? Mana saprašana saka, ja tur parādās 2007g, tas nozīmē, ka tas bērns nav šogad pārreģistrēts? Ja tā, tad kādēļ viņi vēl parādās rindā? Kurš ir atbildīgs par to lai viņi no rindas pazustu? Vnk ja daži tādi rindā vairs neparādās, tad ir iespēja, ka mans meitēns tomēr tiek dārziņā, neskatoties uz to, ka man apgalvo ka nē ...

Fricija
Iesnieguma gads nozīmē to gadu, kad vecāki gribēja lai bērns sāk iet bd. Ar pārreģistrāciju tam nav nekāda sakara.

Marite

XS
vadītāja man stāstīja, ka tas esot tas variants, kad viens no bērniem tiek un otrs arī uzreiz automātiski tiek iekšā.

ja abi tiek it kā no septembra, tad prioritāte otrajam nepienākas vēl, ja kas. Un šo punktu traktē dažādi, ne vnm b/m statuss tiek piemērots, ja 1 jau ticis iekšā. Drīkst arī nepiemērot.

bubene
domāju, ka tā nav, jo man iepriekš šajā ailē bija 2007g, bet pēc pārreģ parādījās 2008

Marite

Fricija ir, ir tā, ne visiem maina to gadu, uz kuru sākotnēji pretendēja ;)

XS

Marite
Liels paldies par info! Man laikam jāzvana tai personai, kas ir atbildīga par mana dārziņa rajonu?

Pagaidām ir tā, ka viens bērns vēl domājot, vai nākt dārziņa vai nē. Bet uz to kaut kā negribas paļauties :(

Marite

XS
zvani gan :) esmu pāris reizes zvanījusi, ļoti laipnas meitenes, visu izskaidro :) ja kaut kas nav līdz galam skaidrs, raksti vēstuli kaut uz @, viņi veiks pārbaudes.

Mūsu bd situācija jau risinās, manējais bija palicis 1.aiz strīpas, tagad tiek uzņemts (vēstules gan vēl nav), un kaut kā izskatās, ka pretrunīgu info sniedz IJSD un bd vadītāja, gaidu pārbaudes beigas.

Pie Pie prioritarajiem berniem vel kadu laiku var paradities ari tie, kuru masas un brali sogad beigs b/d un kam vasara vairs nebus nekada prioritate.

Tad nu no vaditajas godaprata un veeriigaas vecaku acs (un JISC palidzibas) atkarigs, vai sie berni no prioritaras rindas pazudis. Vai nepazudis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10274205