Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

262. b/d atsauksmes

resnā

Beta666
Paldies! :) Mēs vispār joprojām stāvā sajūsmā, ka esam tieši šajā dārziņā

Šarlote
Paldies par uzmundrinājumu. Tik mazam (2 gadiņi) sākt b/d gaitas ir liels izaicinājums gan vecākiem, gan bērnam. Pieteicāmies 2.grupiņā!

puchuks
Tik mazam (2 gadiņi) sākt b/d gaitas ir liels izaicinājums gan vecākiem, gan bērnam. Pieteicāmies 2.grupiņā!
Nezinu par to izaicinājumu. Manējais bija viens no vecākajiem grupā - 2 gadi ;). Tur pusotrgadnieciņi bija vesels bariņš. Mans divgadnieks, tad laikam vēl kādi divi, tad pārējiem trīs un mazie. Otrā grupiņa, man liekas ir tā, kas pie vadītājas kabineta . Tur superīgās audzītes arī Bet vispār silītēs tur kolosālas audzinātājas, cik manējais nav palicis kādreiz dežūrgrupās - visur super

Šarlote
varbūt tev ir kas zināms arī par papildus nodarbībām, pulciņiem turpat b/d?

bijām aizgājuši, iepazināmies ar audzinātāju un grupiņu, visumā palika ļoti labs iespaids par šo dārziņu. pagaidām lielākais uztraukums ir par to kā puika iejutīsies, bet gan jau būs ok. :)

resnā
varbūt tev ir kas zināms arī par papildus nodarbībām, pulciņiem turpat b/d?
Zinu, ka ir dejošana. Tā ir jau maziņajiem, vēl zinu, ka lielākiem ir angļu valodas pulciņš.

iepazināmies ar audzinātāju un grupiņu, visumā palika ļoti labs iespaids par šo dārziņu. pagaidām lielākais uztraukums ir par to kā puika iejutīsies, bet gan jau būs ok.
Nu tiešām, bez nepamatotas lielīšanas - dārziņš ir superīgs! Liels iemesls jau tam ir vadītāja. Nezinu daudz dārziņus, kuros vadītāja ikvienu bērniņu pēc vārdiņa zina. Līdz ar to audzinātājas arī tiek "padresētas" , bet mammām jau tas ir tas labākais! Kurā grupiņā jūs iesiet?

Šarlote
puika būs 9.ajā grupā pie audzinātājas Initas. :) varbūt tu zini?

par vadītāju Tev taisnība - arī ļoti labs iespaids palika, tik uzņēmīga, izvadāja mūs pa visu dārziņu, visu izstāstīja, izrādīja, bija ļoti jauka pret bērnu. :)

audzinātājas arī tiek "padresētas"
Tad jau ar audzītēm jums paveiksies

es domāju, ka varēsiet atrast kopīgu valodu...

resnā
Vot 9-to grupiņu gan nezinu. Tagad sanāca iepazīties ar 8-to, 10-to (tajā manējais ies no septembra), visas silītes zinu un 7-tās grupiņas audzītes foršās zinu. Bet tur tiešām visas audzinātājas foršas, nu neviena slikta atsauksme nav dzirdēta. Jā, vadītāja kolosāla!

Šarlote
tad Tu mani iepriecināji :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10280967