Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

rinda internetā

Zumma

friida89
svariigs nr pēc dzimšanas gada, jo grupinas veido peec dzimsanas gada


Elzochka

mamm
A mums taada situaacija, ka meitinja ir gada beigu beerns un dazhos darzinjos vinju regjistreeju ar saakuma gadu 2008, bet dazhos uz 2009, lai buutu ar augstaaku kaartas ciparu rindaa. Tagad nevaru saprast- ir daarzinji, kuros saka, ka ieprieksheejaa gada beerni buus mums priekshaa, citos daarzinjos saka, ka ieprieksheejaa gada beerni, kas nav tikushi, nevar mums buut priekshaa. Iisteniibaa esmu meegjinaajusi to sisiteemu saprast, bet taa ar nav izdevies. Piemeeram, manas draudzenes meitinjai kaartas numurs vienaa citaa daarzinjaa Nr.171 un peec dzimshanas gada Nr.7 un vinaj shogad tiek daarzinjaa. Tas noziimee, ka jaaskataas reaali ir kaartas numurs peec dzimshanas gada nevis kaartas numurs kopeejaa rinda, vai taa?


http://b2.lilypie.com/78AVp2.png

Elzochka
Piemeeram, manas draudzenes meitinjai kaartas numurs vienaa citaa daarzinjaa Nr.171 un peec dzimshanas gada Nr.7 un vinaj shogad tiek daarzinjaa. Tas noziimee, ka jaaskataas reaali ir kaartas numurs peec dzimshanas gada nevis kaartas numurs kopeejaa rinda, vai taa?

Jaa taa ir Jo kopeejaa rinda ir visi beerni, kas grib tikt daarzinaa, un vini ir dazaadaa vecumaa. Bet kad veido grupinu, tad atkariibaa, kas taa ir par grupinu, nem beernus noteikta vecuma.dazhos darzinjos vinju regjistreeju ar saakuma gadu 2008, bet dazhos uz 2009, lai buutu ar augstaaku kaartas ciparu rindaa. Tagad nevaru saprast- ir daarzinji, kuros saka, ka ieprieksheejaa gada beerni buus mums priekshaa, citos daarzinjos saka, ka ieprieksheejaa gada beerni, kas nav tikushi, nevar mums buut priekshaa. Sito es arii iisti nesaprotu. Bet domaaju, ka buutu logiski, ka beerni, kas pariet uz naakamo gadu, nevar buut prieksaa beernam, kam ir agraakais registraacijas datums.

31. Tos bērnus, kurus nebija iespējams uzņemt Iestādē pieteikumā norādītajā laikā vai kuru vecāki 30 dienu laikā no ierakstītā pasta sūtījuma saņemšanas dienas nav atsaukušies uz vadītāja aicinājumu iesniegt šo saistošo noteikumu 33.punktā minētos dokumentus, LIIS administrators elektroniski pārreģistrē uz nākamo gadu pieteikumu iesniegšanas secībā.

Tas ir no Riigas saistosiem noteikumiem Nr.79 Pirmsskolas vecuma bērnu reģistrācijas un uzņemšanas kārtība Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs un iestādēs, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas. Var sito iemest google.lv un pasa pirmajaa adresee, siis dokuments buus, tad daudz kas buus skaidrs

Elzochka

mamm
paldies, palasiishos


http://b2.lilypie.com/78AVp2.png

Fricija
Ir MK noteikumi, kas nosaka bērnu skaitu grupā atkarībā no vecuma.

Tad grupas lielumu ietekmē MK noteikumi, kas nosaka telpu utt. m2 normas uz vienu bērnu, kas nedrīkst būt mazākas par norādīto.

Beigu galā ir vadītāja, kas izdomā savu kombināciju. Labi, ja viņa ievēro noteikumus, slikti, ja viņa iedomājas esam Ostapa Bendera radiniece.


Elzochka
Tā kā pēc vispārējās izglītības likuma uz skolu iet pēc dzimšanas gadiem, tad arī b/d no 3 gadiem grupas pamatā ir pa dzimšanas gadiem.

Šādā situācija, ja bērns reģistrēts uz vēlāku gadu, bet ir siles grupa, būtiski samazinās viņa izredzes tikt, jo vietas jau ir aizņemtas un ārā nevienu nemetīs, pat ja viņi bijuši reģistrēti vēlāk par jums, bet uz to laiku, kad viņu uzņēma, jūs vēl negribējāt iet.

Tātad uzņemtie iepriekšējā gada bērni būs jums priekša jau grupā iekšā, bet neuzņemtie kārtojas rindā pēc reģistrācijas datumiem.


Elzochka
mamm
domāju ka kārtas nr nav nozīmes, jo mana pēc dz gada ir 3ā, bet dārziņā šogad netika, tā kā katrs interpretē kā grib


Fricija
Es skatos, ka uz siili pretendeejat, taa kaa vajadzeetu tikt. Varbuut jums prieksaa visi ar prioritaateem, vai daarzinaa nav siiles grupinas.

Fricija
"4. Pirmsskolas izglītības programmas apguvei vienā grupā pieļaujamais izglītojamo skaits ir šāds:

4.1. vecumā no viena gada līdz diviem gadiem:

4.1.1. pilsētās un pilsētās ar lauku teritoriju - 10-14;

4.1.2. pārējās apdzīvotās vietās - 8-14;

4.2. vecumā no diviem līdz trim gadiem:

4.2.1. pilsētās un pilsētās ar lauku teritoriju - 10-16;

4.2.2. pārējās apdzīvotās vietās - 8-16;

4.3. vecumā no trim līdz pieciem gadiem:

4.3.1. pilsētās un pilsētās ar lauku teritoriju - 10-24;

4.3.2. pārējās apdzīvotās vietās - 8-24;

4.4. vecumā no pieciem līdz septiņiem gadiem:

4.4.1. pilsētās un pilsētās ar lauku teritoriju - 12-26;

4.4.2. pārējās apdzīvotās vietās - 8-24."


Fricija
8. Pēc izglītības iestādes dibinātāja iniciatīvas programmas īstenošanai var veidot grupu, kurā ir dažāda vecuma bērni:

8.1. vecumā līdz trim gadiem:

8.1.1. pilsētās un pilsētās ar lauku teritoriju - 10-14;

8.1.2. pārējās apdzīvotās vietās - 8-14;

8.2. vecumā līdz pieciem gadiem:

8.2.1. pilsētās un pilsētās ar lauku teritoriju - 10-18;

8.2.2. pārējās apdzīvotās vietās - 8-18;

8.3. vecumā līdz septiņiem gadiem:

8.3.1. pilsētās un pilsētās ar lauku teritoriju - 10-24;

8.3.2. pārējās apdzīvotās vietās - 8-24."

8. Izteikt 9.punktu šādā redakcijā:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10299733