Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Buut vai nebuut?

susura

Lieta taada, ka mees esam to laimiigo skaitaa, kuri shaa gada rudenii var doties daarzinja gaitaas, bet mani uztrauc tas, ka meitai buus tikai 2 gadi, vai tas nav par aatru lai ietu daarzinjaa, kaadi var buut trauceejoshie apstaaklji, konkreeti kaadi +,-, es gribeetu dzirdeet konkreetus piemeerus, kuraam mammam, taa ir bijis, mums tikai oktobrii paliek 2 gadinji!

Paldies!

zummm bite lido....

Katrs bērns ir savādāks un viedokļi ir klaji pretrunīgi tieši ši paša iemesla dēļ.

Ja nu mazajai rudenī neizdosies iejusties, tad mierīgi varēsi uz gadu atlikt iešanu, bt tik pat labi var būt, ka viņa ies ar sajūsmu.

Bērna labsajūta varētu būt atkarīgs arī no personāla, bērnu skaita grupiņā, kopējās atmosfēras. Esmu bijusi vairākos b/d, dažos man ļoti, ļoti patīk, no citiem pat man gribas mukt.

Man grupiņā ir 2-4 gadus veci mazuļi. Viss ar viņiem jauki, tik problēmas ar ģērbšanos, jo vecākiem laika nav ne no rīta, nevakarā, un rezultātā berns tiek drēbēs fiksi un ātri iekratīts vai no rīta tās raušus norautas. štrunts par to, traki ir, kad jāiet pastaigā Mums ir 2,5 gadīgs mazulis, kurš pat neatšķir bikses no džempera Tātad vecāki ģērbjot nesaka, ka tagad uzvilksim biksītes, krekliņu... Vajag iemācīt elementāras lietas-kā ziepes rokā turēt, rokas dvielī noslaucīt. Nu mācam to arī 4gadniekam! Dzīves realitāte! Jau audzīte laba, tad problēmām nevajag būt, laid droši!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10322520