Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Parādīšanās elektroniskajā rindā...

Beta

Vakar pieteicu savu meitiņu piecos bērnudārzos. Jau vakar visi pieci uzrādījās LIIS sistēmā, bet šodien iekš riga.lv rindām uzrādās tikai četri - viens trūkst, kad uzlieku meklēšanā pēc meitiņas vārda un uzvārda.

Man uztraukties un zvanīt vadītājai vai nogaidīt līdz pirmdienai ar domu, ka varbūt parādīsies?

Beta
Ja LIIS ir un pieteikuma eksemplārs arī rokās, tad sēdi mierīga.

Saulstariņa mamma

Pieteikums ir uz rokas, un LIIS it kā arī ir visi, bet vienam tas ieraksts iekš LIIS nepilnīgs (rindas numurs kaut kāds nepareizs - uzrādās 2 rindā un 2. pēc gada un nav iestādes nosaukuma klāt) - tieši tam, kurš riga.lv nav

varna_skabarga

Beta
Klau ka realitate notiek ta pieteixanas b/d un pat 5???

Tu sakope dokumentus, siko atstaj maja un skrien pa b/d vai kaa???

Cik tavai mazajai ir??

Klau ka realitate notiek ta pieteixanas b/d un pat 5??? Tu sakope dokumentus, siko atstaj maja un skrien pa b/d vai kaa???
varna_skabarga

Tas notiek tā, ka māte izrēķina, cik b/d viņai būs laiks un spēks apjozt vienas pieņemšanas dienas darba laikā (tās ir 2 dienas nedēļā), un tad aiziet jūriņā-ar bērnu pār rociņu pārmestu vai iestumtu ratos, viņa metodiski apceļo visus vēlamos b/d vienu divus vai vēl vairākus mēnešus.

Un 5 b/d apceļošana taču nav nekas, jo esam ES.

Tā teikt, mazāk gribēt NAV vērts

P.S.Es savai kolēģei sameklēju kādus 15, kur jāpiesakās.

Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

varna_skabarga

man tas prasīja 3,5h, jo visi b/d ir diezgan tuvu viens otram un pie visiem varēja bez problēmām atstāt auto

reāli tas notika tā, ka plkst. 8:30 beidzu barot mazo un viņa uzreiz iemiga - atstāju ar vīru guļam abus.. aši mašīnā iekšā un 9:05 jau biju pirmajā b/d... tā aši visi pēc kārtas un nekādu rindu un jau 12 biju mājās un mazā bija tik tikko pamodusies, tad arī mierigi pabaroju

dokumentus jau iepriekš visus sakopēju

manai mazajai rīt būs pilnas 3 nedēļas

p.s. mājās katram gadījumam bija atstāts altsaukts pieniņš

varna_skabarga
Saprātīgi cilvēki izsniedz instrukcijas (lai neapčakarē), dzimšanas apliecības kopiju un deklarēšanās izziņu tētim un viņš tad visu laipni smaidot nokāro. Cik zināms, pret tētiem vadītājas ir pretimnākošākas.

Saulstariņa mamma
un tie, kas tā nedara nav saprātīgi... /// ja būtu to uzticējusi darīt vīram (kuram mūžīgi patīk visu atlikt uz vēlāku laiku, jo tacu nav nekur jāsteidzas...), tad man pekai vietu dārziņā neredzēt

jocīgi - tagad ieraksts LIIS pazudis... nav vairs tagad vakarā...

Beta
Ja pašas var izskriet, tad ir.

Piezvani pirmdien no rīta uz Pakalpojumu sektoru, lai sakārto.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10322929