veidlapas, kas jāiesniedz bd

alegru

Slēdza alegru: "Viss noskaidrots".

Man jautājumsSaulstariņa mammai!

Es tagad tikai ievēroju, ka man uz tiem ārsta iedotiem papīriem rakstīts 026/u un 063/u(tā ir tā veidlapa par to potēšanu) vai tā ir viena un tā pati kas 027/u?

rokere
veidlapas 2, par cipariem neatceros - savas jau nodevu b/d. Bet - viena ir lielā A4 formātā ar visiem dakteriem un otra - potēšanas. Cik zinu, tad nemaz ne tik sen tika nomainīta forma. Tā ka vajadzētu būt pareizi.

Saulstariņa mamma
rokere
pastāstiet, kādi ārsti jāiziet, lai saņemtu to 026/u formu?

Mums ārste atvaļinājumā un rakstīs māsiņa, esmu pārliecināta, ka viņa to jau darījusi iepriekš, bet nu neko citu izņemot to, ka jāiet pie okulista un analīzes, viņa man nepateica, varbūt tas arī viss?

milasaule
dakteri katram atšķiras tā vienkāršā iemesla dēļ, ka atšķiras termiņi, kad kurš kādus dakterus apmeklējis. Iespējams, ka Tev skaitās vēl gana svaiga informācija un tādēļ nekus lieki nav jāiet.

Jārēķinās, ka veidlapu saņemšana prasīs laiku. Mums būs vēl jāiet pie zobu ārsta, neirologa un atkal pie dakteres.

zobārsts, manuprāt, ir visiem, jo reti kurš ir iedomājies dabūt zobārsta izziņu bez ģimenes ārsta norādes.

mums nebija pat zobārsts :rolleyes: pediatre paskatījās zobus uz aci un pierakstīja, ka zobi veseli :D

mums lika tikai pie acu ārsta aiziet un asins analīzes nodot pārējo daktere aizpildīja uz vietas (arī pie ķirurga mans bērns nekad nav bijis, pie neirologa pirms gada vecuma) es jau neko, tikai cik ārstu, tik viedokļu. Cits sūtīs visur pēc kārtas, cits pats visu aizpildīs (bet rodas jautājums, cik liela jēga ir tādai veidlapai, kas aizpildīta tikai atskaitei :spy: bet nu neiešu es pie cita ārsta tikai tāpēc, lai dabūtu objektīvi aizpildītu veidlapu)

milasaule
tā kā iespējams, ka arī jums tas būs arī viss, ko nepieciešams aizpildīt, pārējo "sadzejos" māsiņa no jūsu bērna slimības vēstures kartiņas vai arī, ja kas nebūs iziets, ierakstīs - attīstība atbilstoši vecumam, praktiski vesels, nav novērotas nobīdes utml. :D

mamma Ieva
Tā tiešām izksatās - cik ārstu tik viedokļu!

Es nekur negāju, piezvanīju dakterei, lai uztaisa lapu un viss. Bērns uzskaitē pie viņas kopš dzimšanas, tā ka nekādus citus dokus mums nevajadzēja.

ZMS:)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
10325336