Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gribu izprast to,kas notiek no pabalsta Ls50

circenitis

Nesen uzzināju,ka b/d mums vietas nav- ka jau daudzi-esam aiz svītras.Teicu vīram,ka iesu rakstīt iesniegumu uz tiem Ls50,lai vismaz tiekam uz citam macibam attist.centra,ja netiekam b/d.Bet virs palika dusmigs un teica- vai tad tu nezini,ja tu paņemsi tos Ls50,tad vispār mums b/d vairs neredzēt- atkritīsim rindas galā. Vai kāds/a man to var izskaidrot- vai ir pamats uztraukumam vai ari var ņemt to pabalstu?un tu tur būsi?

circenitis

Jā, rindas kārtas nummurs tiek zaudēts.

circenitis
Saņemsiet pabalstu un turpināsiet stāvēt rindā kamēr tiksiet bd. Nekāda rinda netiek zaudēta. Diez kurš tādas muļķības izplata.


circenitis

Vienīgā iespēja nokļūt rindas beigās ir mainīt uzsākšanas laiku pieteikumā, lai pabalstu saņemtu agrāk par norādīto laiku.

Par rindas zaudēšanu pabalsta dēļ ir salti meli. Diez kurš tādas muļķības izplata.Protams- nekas netiek pazaudéts.Més pieteicámies pabalstam februárí un tagad jau sáksim iet b/d. Rindu izstávéjám un pabalstu ar sanjémám.

krūklītis

Jā, rindas kārtas nummurs tiek zaudēts.

Motivācija? No kurienes šī informacija?un tu tur būsi?

Kur ir jāgriežas- nu kas jādara,lai mēs jau septembrī varetu saņemet to pabalstu? Kadi dokumenti nepieciešami? Laikam- Hanzas ielā?un tu tur būsi?

circenitis
Ja tev iesniegumā rakstīts septembris, tad tagad skriet nav jēgas, tāpat palūgs pienākt vēlāk. Optimāli augusta pēdējā nedēļā doties uz Hanzas 7.Saulstariņa mamma

Man ir rakstīts vienīgi tas,kad ir registrets un kad javeic parregistracija-viss.un tu tur būsi?
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10328184