Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gribu izprast to,kas notiek no pabalsta Ls50

circenitis

Saulstariņa mamma

Es piezvanīju- pateica,lai nākot uz septembra beigām,jo daudzas mammas krāpjoties. Oktrobri uzrakstīšot to iesniegumu un novembri VARBūT dabūšot- kas par stulbumu!un tu tur būsi?

circenitis
Pabalsts tev pienākas ar septembri, jo tad pat pēc veciem noteikumiem sākas mācību gads. Tā kā iesniegumu iesniedz gan augusta pēdējās dienās, lai jau septembrī dabūtu to pabalstu. Tas, ko tev teica - iespējams nav īsti precīzi.

circenitis
Pabalstu saņem no tā datuma, kurā iesniegts iesniegums. Ja esat rindā uz septembri, tad teorētiski 1. septembrī arī jāiet iesniegt, lai nezaudētu naudiņu :)

pateica,lai nākot uz septembra beigām,jo daudzas mammas krāpjoties. Oktrobri uzrakstīšot to iesniegumu un novembri VARBūT dabūšot- kas par stulbumu!
Stulbums ir pārāk maigi teikts.

Ja nav norādīts datums, tad jāpieņem, ka 1. septembris, jo oficiālais mācību gada sākums no neatminamiem laikiem un arī šobrīd spēkā.

Un krāpjas viņi paši. Nemaz ne tik sen te bija diskusija, kur vienai mammai pabalsta iesniegumam šīs te nodaļas darbinieces pašrocīgi bija rupjā veidā veikušas labojumus - nomainījušas iesnieguma datumu uz mēnesi vēlāk (izskatās, ka todien slinkums bija reģistrēt, tad kaut kur iebāza, kad atrada - jau labs laiciņš pagājis, a šai kas tur - šņaks, datumu pārsvītrojam un ierakstām citu). Tā ka dažai labai tur vajadzētu ar prokuratūru parunāt par dokumentu viltošanu.Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10328184