Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Frizūra b/d izlaidumam

Shake

Shake

rakstu šeit, jo domājams mammas jau vairāk zin, kur varētu vest.

Pašlaik mēs meklējam kaut kur Purvciema, Pļavnieka rajona frizētavu,kur varētu iet jau no 8 un sapucētu gan 7 gadīgo meitu, gan man kaut ko drusku....

ir kādi ieteikumi?

ja nu šajos rajonos nav, varbūt vēl kaut kur netālu ir kas labs padomā ;)

Es savulaik darīju tā, ka aizgāju iepriekš uz izvēlēto frizētavu, administratorei izteicu savu vēlmi, viņa man ieteica konkrētu frizieri, ar kuru vienojāmies par frizūru un laiku, cik ilgs būs nepieciešams. Attiecīgi pierakstījos, un viss OK.

Stirnu ielā, viesnīcā ir frizētava, manuprāt

Shake

Lauma
nu tas jā...bet bērnus ne visi noteikti gribēs frizēt un riktīgā bērnu frizētavā noteikti negribēs mani frizēt, tāpēc domāju,varbūt kāds ir gājis kopā ar mazo kādā frizētavā,kur labi beigās sanāk i man , i mazjai ;)

Shake

incīte
kā sauc? vai ielai nummuriņu lūdzu;)?

Shake
Nu jā, tāpēc arī iepriekš gāju runāt. Man vajadzēja centrā, bijām parastā pieaugušo frizētavā, kur paralēli tiku safrizēta arī es, ne tikai meita.

Vispār jau pārsvarā visi, kas mājās paši netaisa frizūras, savas mazās skaistules ved uz Pinku namu Čaka ielas un Tallinas ielas stūrī. No Purvciema viena vīle.

Shake

Par Pinku namu es zinu, bet no rīta nepaspēs safrizēt vispirms mazo un tad mani...tāpēc meklēju,kur to var paralēli izdarīt....

nepaspēs safrizēt vispirms mazo un tad mani
Shake
Kāpēc nevar abas uzreiz? Pieraksts pilns? Tur tak 2in 1, pieaugušo Brigita un Pinku nams. Vienlaicīgi pucē mammu un meitu.

Kādu laiku atpakaļ es gāju to frizētavu, kas atrodas blakus tenisa kortiem, Stirnu ielā. Tā viesnīca, kurai nosaukumu netceros . Bet te tev būs tālrunītis - Arnita Malvesa, 29475448. Viņas tur ir divas meistares, varbūt var sarunāt, ka atnāk abas vienā laikā no paša rīta. Vai arī Arnita abām vienai pēc otras uztaisītu frizūras. Vienīgi uzreiz pasaki, ka vajag bērnam uz b/d izlaidumu, jo viņa strādā vēl vienā citā vietā un varbūt vajag paņemt kaut kādus spec. instrumentiņus visādām princešlokām.

Shake
Kāpēc ne? Es kā reiz pieteicu meitu uz Pinku namu, bet pati vienlaicīgi turpat Brigitā safrizēšos

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10374722