Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Frizūra b/d izlaidumam

Shake

Tā viesnīca, kurai nosaukumu netceros
Felicia, Stirnu 32B

Shake
Ja tev galīgi nav laika, izlīdzies ar savām spējām. Nopērc Drogās porolona rullīšus, satin savai meitai uz nakti (tur nu nevajag nekādu mākslu, tin kā pagadās un galus saloki kopā), no rīta iztīsi, izbrauksi tām spirāļu desiņām cauri ar pirkstiem un pričene gatava. Iespraud kur prasās kādu sprādzi vai aksesuāru un būs . Tici man, nekad meitu neesmu vedusi speciāli pie friziera, bet frizūra allaž viņai ir bijusi pati skaistākā (ne es to sacīju, bet no malas vērotāji). Tik ar matus prādzēm, matu gumijam un visādiem spīduļiem, grabuļiem, ķēdītēm jāiemācās variēt un taisīsi turpmāk frizūras pie katra tērpa, katrai situācijai. Dejošanai askētiskākas, svētkiem - ekstravangātākas.

Pagājušgad vienu izmisušu māmiņu pamācīju šitā un pēcāk abas ar meitu bija pateicīgas. Visi b/d izlaidumā esot teikuši, ka viņa brīnišķīgi iskatoties.

svešiniece

Sapin bizes, iesien bantes un būs ok

Ironizēju, bet, ja godīgi, brīnos ik reiz ar šo sastopoties, ka tāds pasākums, kā BD izlaidums, izrādās bez maz tik pat grandiozss, kā kāzas.

Bet jaukus jums visām izlaidumus!

pasmaidi

Betima
Felicia, Stirnu 32B
Ir īstā.

svešiniece
Tu ko, tas ir pats grandiozākais izlaidums no visiem turpmākajiem, kas dzīvē vēl būs! pamatskolas izlaidumā neviens princeškleitu mugurā vairs nevilks, arī gatavošanās vairs nebūs tāda, v-sk, nu vispār, tā formāli, par augstkolu vispār nerunāsi. Uz to vispār aiziet tikai pēc diploma pa taisno no darba.

Es savu b/d izlaidumu arī atceos kā kaut ko tādu...nu tādu. Ar banāniem un visādiem jocīgiem ēdieniem (tipa austeres), kādus PSRS 70-ajos gados vispār pirms tam netiku ēdusi.Visi pārējie izlaidumi vairs nebija tādi.

Pelnrušķīte
Pagājušgad vienu izmisušu māmiņu pamācīju šitā un pēcāk abas ar meitu bija pateicīgas
Būs man arī jāpiesakās pie tevis uz apmācību Citādi grūti kaut ko pašai saveidot no meitas izcili nepaklausīgajiem un pūkotiesgribošiem matiem

A man būs pa vienkāršo - meita paziņoja, ka grib franču bizi - sapīšu un miers, paspēs vēl frizētavā izpucēties un smalkas frizūras iztaisīties.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Shake
Ja dodies uz frizētavu Felicia, tad iesaku frizieri Arnitu, ja vien viņa tai dienā strādā.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Betima
Vēl jau ir laiks līdz izlaidumam, nopērc tos rullīšus (vinreizējais ieguldījums kādi Ls 2 par 12 rullīšiem un lieto gadiem) un pa šīm brīvdienām uztin. Redzēsi, pēc tam pati prasīs, ka grib "smukus" matus gan 1.septembrī, gan uz teāriem ejot, gan uz visiem citiem pasākumiem. Man vienu brīdi jau bija piegriezies, kad b/d pasākumi bija bez maz vai pārdienām.

kamēr nav pilnīgi izžuvuši, izķemmē (kas nav labi protams, jo matiem vispār skaitās kaitīgi, ka tos mitrus ķemmē. Bet mēs visas tā darām un vispār ar fēnu žāvējam) un ņem pa šķipsnai, bikiņ sazied ar putām un no matu galiņiem tin līdz pat saknēm. Un tad saloki to mīksto porolona rullīti uz pusēm, ruļļa galiņus savij kopā. Tā kamēr visa galva satīta. Izskatās jancīgi. Manējā pat vienu dienu ar visiem ruļļiem uz b/d gāja, jo frizūru vajadzēja vakarā, bet negribēja pusdienlaikā sabojāt guļot frizūru. "Tad mati vairs nebūs smuki". Pie tam tas nebija b/d pasākums. Neviens pat neko neprasīja, jo nesaprata, domāja, ka viņai tādas matusprādzes kā daudz krāsaini kliņģerīši. A frizūru uztapināt prasa max. 10 minūtes.Iztin ruļļus un izšķetini spirālītes.

Shake

Pelnrušķīte
paldies par padomu, būs jāie'mēģina šitajās brīvdienās ar ruļļiem, mums tādi paīsāki mati, redzēs, kas tur sanāks ;)

Pelnrušķīte
bet ja meitai mati plāni un līdz pleciembūs smuki ar tiem rullišiem un kādus resnus (tievus )vajag?nebūs tada ka maza aitiņa

Cauri un punkts,nekādu diskusiju

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10374722