Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Frizūra b/d izlaidumam

Shake

laklinta
Izmēģini iepriekš, kā sanāk un izskatās. Manai sīcei kad mati bija labu gabalu pāri pleciem, tad ar tādiem ruļļiem uztīti, sanāca ļoti īsi - nemaz ne līdz pleciem, bet īsāki. Bet bija smuki, lai arī lokas pie pašas galvas turējās, nevis matu galos.


laklinta
Nu tieši tiem plānajiem matiņiem tad rodas tāds apjoma iespaids. manējai arī sākotnēji bija līdz pleciem, tad es putas vispār neziedu, lai nav tās lokas tik izteiktas, bet tikai kā dabīgi viļņoti. http://images.google.lv/imgres?imgurl=http://www.apollo.lv/upload/2005-06-28/50713/thumb_wide_43008.jpg&imgrefurl=http://www.apollo.lv/portal/articles/50713&h=225&w=300&sz=56&hl=lv&start=24&tbnid=IfbJdrlgKnJ6kM:&tbnh=87&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dmatu%2Bru%25C4%25BC%25C4%25BCi%26start%3D20%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26hl%3Dlv%26sa%3DN apmēram šitādi. Garākiem matiem un ar putām protams cirtaināki. Bet ja mati šķiet par daudz sacirtoti vai par īsu, katra no mums izmisuma brīdī kļūst par frizūru modelētāju (eh, atcerieties tak jaunību, kad neizdevušās frizūras dēļ negribējās no mājas iet laukā un tad, pāris minūsu laikā brīnumus radījām). Var taču tos matiņus kaut vai ar matu gumiju sacelt uz augšu, dažas šķipsniņas atstājot uz kakla brīvi krītam, saspraust ar sprādzītēm uz vienu pusi, lai visapkārt ap sejiņu vijas, bet pakausī vējš. Vajag tikai pamēģināt, idejas uzreiz pašas radīsies. Ja nu galīgi nav ideju, kādas problēmas smuki sasukāt gludus, gludus matiņus, saņemt šupčikā un matos iespraust tērpam pieskaņotu puķi? Un ja vēl dzīvo ziedu minipušķīti, tad vispār.....

kādus resnus (tievus )vajag?
Drogās ir nopērkami tikai viena diametra porolona rullīši. caurspīdīgā kastītē, krāsaini (vienā iepakojumā zili, zaļi, rozā, lillā).

Pelnrušķīte
paldies par padomu sāksim eksperimentēt


Cauri un punkts,nekādu diskusijuPelnrušķīte
paldies, būs kaut kad jāpamēģina


Manējai pagājušajā gadā uz Rudens ielas Pļavniekos superīgu pričeni uztaisīja, es gan pirms tam gāju sarunāt. Meistare bija Ļena. Vēl otrā dienā ekskursijā ar ta'du aizbrauca.


[img]http://lilypie.com][img]http://bd.lilypie.com/mECFp3/.png

Betima
Es ar savējo uz Pinku Namu, un kamēr viņu frizē pati Brigitā safrizēšos. Kurā datumā jums tas izlaidums bija?


....prātu nevar nospēlēt - tas vai nu ir - vai nav.....

manai meitai jau no 5g frizūras top pieaugušo frizētavās, Ne kādā konkrētā, bet - kur nu sanāk un brīvs laiks... nekad nav atteikts tāpēc, ka bērns vēl..

blussiņa
30-ajā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10374722