Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rigas Hanzas vsk.

mammus

Sveiki!

Veletos uzzinat jusu pieredzi (visu ko)ar so skolu,mums te pagalma meitenes kas iet saja skola mani sabaidija ar saviem stastiem -par riebigiem skol.,par izlaistiem berniem,ari par skol.trukumu.Biju ta ka noskatijusi so skolu,bet nu nezinu.Palidziet!

mammus
skolotāju trūkums tur tik tiešām ir reāls. Manam bērnam 2 gados nomainījās 3 klases audzinātājas, regulāri nenotiek stundas. Jasaka gan, ka it kā sākumskola esot laba (manējais sāka iet tur pamatskolā, kuru tagad beigs), pamatskola :(, vidusskola atkal laba.

Es savu viedokli izteicu par periodu - pamatskola.

viss atkarīgs pie kādas skolotājas tiek

meita mācījās pie skol.Gitas Gruntmanes, ļoti stingra, bet taisnīga, ļoti patika gan man, gan arī meitai, iemācījās pati pildīt mājas darbus...

dēls tika pie skol. Daces, nu pilnīga attieksme kā bērnudārzā, iet jau otrajā klasē, bet burtnīcās praktiski neko nepilda, tik ieskribelē darba burtnīcās un viss, arī nepārbauda, tā viņam ir zudusi motivācija pildīt mājas darbus, jo neviens jau nepārbauda, bet tā kā atzīmes pārbaudes darbos labas, neko neesmu iesākusi,

ārpusstundu nodarbību izvēle ir un pasākumi ar notiekās dažādi un plus, ka ir baseins turpat skolā, abi bērni jau prot peldēt, es pati tik suniski peros pa ūdeni

Mans bērns šogad sāks iet šajā skolā un tas, ko esmu redzējusi līdz šim mani apmierina! Klases audzinātāja šajā skolā strādājot jau kopš skolas dibināšanas un izskatijās tiešam patīkama un zinoša sieviete! Arī nākamie klasesbiedri un viņu vecāki izskatijās patīkami cilvēki! Arī klase gaiša un mājīga! Bet visādus šausmu stāstiņus jau par jebkuru skolu var dzirdēt, esmu dzirdējusi, ka blakus esošo 49.vsk skolēni savā starpā dēvē par cietumu :) mazāk klausīties sklēnos! Viņiem vienmēr skola būs slikta, jo tur jāmācās:)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10391805