Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Līdz kuram laikam jābut zināmai atbildei?

mogie

Līdz kuram laikam būtu jābūt zināmam tiek vai netiek b/d? Vai vadītāja gadijumā nevelk laiku, jo sola pateik tikai jūnijā tiek vai netiek valsts dārziņā. Satrauc šis jautājums jo apkārtējos dārziņos līdz maija beigām jau jābūt nokārtotiem papīriem.

Man oficiāli solīja paziņot jūnija vidū, bet faktiski jau zinu atbildi. Neesi Ziemeļu rajons?

Tas nav konkrēti man, bet gan draudzenei un kurš rajons nepateikšu, liekas ka nav gan Ziemeļu

26. Vadītājs grupas komplektē no 1.jūlija līdz 15.augustam. No 1.maija līdz 30.jūnijam vadītājs ar ierakstītu pasta sūtījumu informē bērna vecākus par iespēju uzņemt bērnu Iestādē ar 1.septembri, kā arī par nepieciešamo dokumentu iesniegšanu saskaņā ar šo saistošo noteikumu 33.punktu.

Dūna
Paldies!

mogie
Ja nav galīgi uzreiz aiz robežas, tad vadītāja 100% zin jau tagad. Un zin arī IJSD Pirmsskolu nodaļa.

Sveikas,vai nevarat paliidzeet ar tiem beernudarziem.Runa pa Avitinnu paardaugavaa.Man ar vadiitaaja saka vienu reizi jaa tiekam,nesat mediciinisko izinnu,kad aiznesu atkal skataas rindu,tad saka atnaaciet tad rakstiisim visus papiirus kas vaidziigi.Tagad uzvanu atkal atliek neko vinna nezin.Zinu kad citos beernudaarzos jau vecaakiem ir skaidrs tiek vai nee.Varbuut varat iedot numurinnu kur griesties.Paldies jau iepriekss.

Ja netiek saņemta vēstule, bet telefoniski ir apstiprināta bērna uzņemšana un iesniegums ir pieņemts - vai šādā gadījumā ir pamats satraukumam??

svarīgi būt nevis eksistēt

Sveikas,mums ar apsoliija.Bet kad aizgaaju lai sakaartotu papiirus,pateica kad jau pilns ,jo pieteikussies braalli un maasa.Laigan mediciinisko izinnu jau panneema.

ievina

brāļi un māsas tā pēkšņi vairs nevarēja pieteikties. tam bija jābūt redzamam pārreģistrācijā. ja nu vienīgi šamie arī uz robežas bija un nezināja vai jaunākajiem būs prioritāte. aw iesaku pasekot līdzi, kas tie par brāļiem un māsām ;) uzņemamo sarakstā noteikti jābūt. un ja nupat ir uzņemti arī vecākie, tad tie vēl rēgojas kādā no iepriekšējo dzimšanas gadu elektroniskajām rindām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10393367