Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

bērnudārzu rindu reģistrs

Dzīvsudrabs

bubene
Tā nu gan nav, ka pie cipara 46 nav ko cerēt uz iekļūšanu, jo mums vienā b/d esam ar kārtas skaitli 43, ja skatās pēc dzimšanas gada, bet vadītāja teica, ka šogad paņems 30 bērnus, kas dzimuši 2006. gadā un tad pa gadu daudzi vai nu pierakstīti vēl kādā b/d un automātiski samazinās rinda, ja izvēlas iet citur, vai slimo un iespējams uz laiku paņemt kādu situ bērnu vai arī pārvācas uz citurieni, tā kā cerības nav tikt tikai uz septembri, bet viņa teica, ka var cerēt, ka oktobrī vai vēlāk vieta parādās.


Vabolīte
tad pa gadu daudzi vai nu pierakstīti vēl kādā b/d un automātiski samazinās rinda, ja izvēlas iet citur, vai slimo un iespējams uz laiku paņemt kādu situ bērnu vai arī pārvācas uz citurieni, tā kā cerības nav tikt tikai uz septembri, bet viņa teica, ka var cerēt, ka oktobrī vai vēlāk vieta parādās. Pārāk daudz apstākļiem jāsakrīt, lai bērns reāli tiktu bd kaut pēc gada. Var jau cerēt, bet nu tas ir ļoti nedrošs variants. Un vēl - var parādīties jauni brāļu/māsu un darbinieku bērni. Tas arī jāpatur prātā.

46 ir bezcerīgs cipars gadījumā, ja katram gadam ir tikai 1 grupa. Lielaos b/d, kur paralēli ir katram dzimšanas gadam 2 grupas, uz 3 gadiem aiziet 48, ieskaitot prioritāros. Tā ka šeit tās izmaiņas ir būtiskas.


Dzīvsudrabs
Kas attiecas uz konkrēto b/d, vadītājai ir nejaukas tendences, tādēļ čakli jāseko līdz, jo ir visas izredzes palikt pie sasistas siles. Ja vajag, varu nodot tev rindas izdruku kopijas, kur redzama sākuma gada nomaiņa bez izmaiņām reģistrācijas datos. Tas varētu noderēt kā sākums kārtības ieviešanai, jo tavu bērnu tas uzreiz pabīda uz leju par vismaz 2 vietām.sorī tēmas autorei par offtopic...

Saulstariņa mamma vai nejauši gadījumā neseko līdzi arī 154.b/d? :D mana attapība savā laikā nesniedzās tik tālu, lai iedomātos drukāt ārā arī ''B'' rindas, a tagad visi priekšā sabāztie tiek pasniegti, kā kļūdaini sākumā ielikti tajā B rindā. manas rokas ir par īsu, lai to tehniski pārbaudītu. itkā bija gali Hanzas ielā, bet ar acīmredzot ne pietiekoši ietekmīgi, jo tieši šo izdruku kā par skādi neesot. dīvaini, ne? esmu arī zvanījusies tur vairākas reizes konkrētajai rajona atbildīgajai, bet arī bez rezultātiem. nu tā negribās rakstīt vēstuli, bet laikam jau tā jādara, jo citādi man skaidro, ka nedrīkstot man izpaust šo informāciju, esot jābūt baigajam pamatojumam :D

Saulstariņa mamma
Noteikti kautkas būs jādara lietas labā.

Redzi, vadītāja neskaitāmas reizes man teica, ka reģistrā varu neskatīties (tipa rindas komplektē pēc melnrakstu klades ).

Būtu ļoti pateicīga par izdruku!

teite
, diemžēl.

Cieši sekoju tikai tiem, kas skar manu bērnu un kur skaidri redzu, kas notiek. Ar anonīmiem vārdiem nav man tik daudz prāta un laika.

Dzīvsudrabs
Skaties @. Man ar viņu līdzīga pieredze, taču pēc zvana no IJSD pārvērtās un vieta atradās. Biju jau gatava celt augšā visu uzņemto likumību, jo pēc kārtas skaitļa kladītē bija jātiek, bet te pēkšņi - vietu nav.


Saulstariņa mamma
Atbildēju!

esmu arī zvanījusies tur vairākas reizes konkrētajai rajona atbildīgajai, bet arī bez rezultātiem. nu tā negribās rakstīt vēstuli, bet laikam jau tā jādara, jo citādi man skaidro, ka nedrīkstot man izpaust šo informāciju, esot jābūt baigajam pamatojumam
teite
A Tu pa taisno aizbliez uz KNAB vai Prokuratūru, lai palīdz izdrukas
PII un IJSD atrast (cik saprotu-jābūt abās iestādēs) un atrast baigo pamatojuma pie reizes arīCitādi nu baigi tas viss pēc korupcijas smaržo


Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

Neatlaidīgā
A Tu pa taisno aizbliez uz KNAB vai Prokuratūru, domā, ka ar mani tur kāds varētu runāt tā mutiski? tur nu točna vajadzētu rakstīt vēstuli.

PII un IJSD atrast aha. IJSD man tā arīpateica, ka nevarot man sniegt mutiski nekādu atbildi, jo vajagot nopietnu iemeslu, lai celtu augšā katra ieliktā bērna reģistra vēsturi. izdruku par to laiku viņiem neesot, jo likumu esot pieņēmuši pēc 2006.gada beigām. tā tiešām ir?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10395738