Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pienakusi rinda, bet negribu laist..

marta25

Sveikas, maminas!

Vai kadai ir pieredze tada lieta, ka saglabat pabalstu un nelaist bernu darzina, lai ari ir pienakusi rinda?

Man gribas, lai berns vel vienu gadu padzivo ar aukli majas, un sak iet 2009.gada rudeni, tacu kaa man paskaidroja, tad pabalsts netiks man saglabats. DZirdeju, ka no janvara, iespejams, tas bus 1ooLs, tapec man pratigak liktos algot aukli un tadejadi izvairities no visam bernudarza problemam..

Vai kadai nav pieredze,kaa apiet so sistemu?

kaa apiet so sistemu?
Personīgi man šāds jautājums liekas ļoti sāpīgs, mēs ļoti labprāt gribētu iet dārziņā, bet netiekam, turpretī ir cilvēki, kas tur savu rindu, bet bērns to neizmanto, un tajā laikā nevar dārziņā iet bērni, kuriem nav kur palikt!!!

Tā ka izmanto savu veiksmi vai godīgi pasaki, ka šogad neiesi!

MisPele
Ne, lieta ir tada, ka tiek nakamais berns aiz mums, bet manejais sak iet 2009.gada. Vieta jau tuksa nestav, es vienkarsi gribu vel pabalstu 1 gadu un aukliti.

Man kaut ka skiet, ka 2.5g ir mazliet par maz un nav nekadas vajadzibas pec bernudarza. Vienigi ietaupitos aukles alga..

marta25

Laikam gluži nebūs atbildēts uz Tavu jaut., bet mēs pie šādas pašas vēlmes, laikā, kad aukli vēl varējām atļauties (pabalstu gan tad nebija par aukli) vienkārši uzrakstījām iesniegumu b.d. vadītājai. Vieta tika saglabāta, viss oki. Bet par šādiem lēmumiem gan tad laikam jāmaksā pašiem.

Lilija

marta25
mums arī tāda situācija bija, kad piedāvāja bērnam bērnudārzu, kad viņam vēl 2 gadi nebija. biju nolēmusi laist trijos gados. tad, lūk, kad bija pienākuši tie 3 gadi, kad biju gatava laist, arguments bija: jums tika piedavāts, jūs atteicāties. rezultātā, vienu brīdi laidu privatajā dārziņā, pēc tam, aizbraucām uz ārzemēm, līdz ar to problēma uz laiku bija atrisināta. šādi atsakoties (un tieši tā tas tiek traktēts no bēnudārza vadītājas puses) ir iespēja netikt dārziņā, kad būsi gatava bernu tajā laist.

mīlestību un prieku vēlot.

Lilija
Domis
Skaidrs ir viens,ka pabalstu neizdosies saglabat..

Vispar priece, ka ir vel mammas, kas doma lidzigi. Es tiesam nevaru iedomaties, ka var laist bernudarza vel mazakus bernus- 1-2gadus vecus?

marta25

Es tiesam nevaru iedomaties, ka var laist bernudarza vel mazakus bernus- 1-2gadus vecus?

Kāpēc tad pieteici uz šo nevis nākamo gadu?

gebija
Es jau nezinaju, ka nepilnos 3 gados vins man liksies tik mazs! Pirmais berns, un tapec isti nezinaju, kad gribesu vinu laist, domaju, tikai par finansem un aukles naudam, tacu tagad situacija ir preteja..

Man skiet, ka atrak pa 4 gadiem nav ko tur darit. It seviski tapec, ka vins ir ticis Rigas 35.bernudarza un pasreizeja aukle ir vienkarsi perfekta!

Par to jau ir ta sape- mainit loti labu aukli pret svaku bernudarzu.

gebija
vai tad vispār var pieteikt uz kādu konkrētu gadu? Piesakās rindā un viss, ar pieteikuma datumu viss izteikts. Nekādas izvēles attiecībā uz sākuma gadu.

marta25
diez vai dabūsi to pabalstu. Tādas ekstras kā sākuma gada izvēli šī valsts nepiedāvā.

marta25
Ir vai nu vieta b/d vai pabalsts. Izvēlies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10403416