Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pienakusi rinda, bet negribu laist..

marta25

mamucito
nu, protams, ka vari izvēlēties sākuma gadu - to taču tu norādi iesniegumā, piesakoties uz dārziņa rindu

tikai neviens tev negarantē, ka tajā gadā, kuru izvēlējies, arī tiksi

es augstākminētajā situācijā darītu tā, ka akceptētu vietu, kārtotu visus papīrus, bet sākumā, kā jau to dara daudzas mammas, vestu uz pus dienu tikai un otra puse tad auklei, var vēl kādu dienu izlaist un tad jau skatīties, ja sīcim dārziņš baigi patīk, neslimo daudz un mamma arī apmierināta ar dārziņu, tad pāriet uz pilno variantu, ja nē - doties pie ģim. ārsta, lai raksta, ka veselības problēmu dēļ uz gadu dārziņš jāatliek - tad gan vieta pēc gada būs garantēta, gan aukle paturēta, gan mamma laimīga

un to pārbaudes mēnesi jau auklei var amksāt pilnu algu arī par pusdarbu, ja jau ir tik laba un finanses nespiež - domāju, aukle tikai priecāsies

augustine

marta25
Mans ar tika, izlēmām vāl gadu laist privātajā. pabalsts nesaglabājas un TAS IR TIKAI LOĢISKI - tā ir mana brīvprātīga izvēle, nevis valsts spiesta lieta!!!

mamucito

Protams, ka ir, tikai skatoties, kurā dārziņā. Vienā mums uzreiz pateica, ka tiksim tikai uz 3-gadniekiem, otrā, ka varam pieteikties jau uz siles grupu. Tā kā.

marta25

Nu skaidrs, 35.- nekas nav dzirdēts. Ir dzirdēts, ka ir tāds, bet atskauksmes nav.

pabalstu tu nevari saglabāt, bet vietu dārziņā- var dabūt izziņu no ārsta, ka bērns pagaidām vēl dārziņam nav gatavs, rinda saglabāsies un bērns varēs apmeklēt dārziņu, kad paaugsies. man jau arī liekas, ja ir iespēja vēl pa mājām padzīvoties, to vajag izmantot

Vēl variants ir tāds. Ja stāvat rindā vairākos b/d, un tad tajā kur drīzumā Jums piedāvās vietu, bet vēl pagaidām nav piedāvājuši Jūs uzrakstat iesniegumu par izstāšanos no rindas. Iznāk ka jūs izstājaties no rindas nevis atsakaties no vietas. Tad pabalsts saglabajas. Tikai protams jāizvērtē vai Jūs pēc gada tiksiet citā b/d, kur Jūs patreiz paliekat rindā.

es vienkārši uzrakstīju iesniegumu, pamatojot kādēļ, ka bērnu nelaidīšu ,un lai saglabā vietu līdz noteiktam laikam, un pabalsts netika atņemts, lūk tā! Labāk parunā ar vadītāju, viņa tev paskaidros.

smalis
pabalsts netika atņemts

vispār jau tas ir nelikumīgi ;) moš pabalsts tev netika atņemts līdz brīdim, kad pienāk tas reālais b/d iešanas laiks (septembris droši vien). līdz tam jau tu saņemsi to pabalstu. a pēc tam, ja būsi atteikusi vietu un saņemsi arī piķi un kkādu kontroļu laikā to piefiksēs, tad dabūsi visu līdz pēdējai kapeikai atmaksāt.

marta 25

Mums arī bija šitāda dilemma, kad uzzinājām, ka, tomēr tiekam jau septembrī b/d. Aprunājos ar vienu pazīstamu b/d vadītāju, kura jau ilgus gadus tur strādā un viņas secinājums: labāk laist jau 2.6 gados, nekā vēl vilkt garumā, jo bērnam, kad viņš jau ir lielāks esot vēl grūtāk adaptēties b/d. Tad nu mēs arī pēc ilgām pārdomām esam nokārtojuši dokumentus un septembrī dosimies jaunos piedzīvojumos

Paskaties tos RD noteikumus par bērnu reģistrēšanu b/d; tur ir atrunāts, ka vari mainīt apmeklēšanas sākumu:

"Vecākiem ir tiesības mainīt pieteikumā norādīto vēlamo Iestādes apmeklēšanas sākuma laiku, iesniedzot iesniegumu vadītājam. LIIS administrators veic izmaiņas LIIS datu bāzē, pārreģistrējot bērnu uz iesniegumā norādīto laiku un piešķirot bērnam jaunu rindas kārtas numuru." (16.punkts)

Vienīgi nav skaidrs vai tiešām nākamgad tiksiet b/d

lidojam

Paskaties tos RD noteikumus par bērnu reģistrēšanu b/d; tur ir atrunāts, ka vari mainīt apmeklēšanas sākumu:

Mainiit taa var, tikai zaudee savu rindas kartas numuru, un ej rindas galaa

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10403416