Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

atkal par elektronisko b/d rindu.

saara

Man jautājums tāds - ja bērns pieteikts divos dārziņos, bet elektroniskajā rindā viņš parādās kā pieteikts tikai vienā dārziņā, vai tā tam arī jābūt? Respektīvi, vai uzrakstot bērna datus nav "jāizmet", ka tajā dārziņā tāds rindas nr., tajā tāds....

saara

Jābūt datiem par abiem dārziņiem.

gebija
tad jautājums, cik ātri jāparādās internetā pēc reģistrācijas?

Ja zini konkrētā b/d Nr., tad ieej un paskaties ir vai nav. Mums bija līdzīga situācija: meklējot pēc vārda, uzvārda, uzrādīja tikai 1, bet ieejot konkrētajā b/d parādījās. Mums nianse bija tajā, ka bērnam ir divi uzvārdi, vienā rindā bija piereģistrēts ar "-" starpā, otrā - bez.

vēl interesanti tas, ka ieejot konkrētā b/d rindā tajā datumā, kad es reģistrēju, parādās vēl cits bērniņš, bet mans nē.

Piereģistrējot man lapu izdeva, tur uzrādās datums un laiks(pulkstenis), internetā to (laiku) nevar redzēt.

saara

To gan nezinu, cik ilgā laikā, it kā minēts, ka 24h laikā.

Bet, ja viens uzrādās, jābūt arī otram.

chincha
Ja zini konkrētā b/d Nr., tad ieej un paskaties ir vai nav - nav! un kā jau rakstīju, ka konkrētā b/d rindā tajā datumā, kad es reģistrēju, parādās vēl cits bērniņš, bet mans nē

gebija
bet nav :(

saara
Zvans vai personīgs apmeklējums ar reģistrācijas lapu rokās pie b/d vadītājas. Ja nelīdz un situācija nemainās, zvans uz attiecīgajām instancēm.

saara

Tad zvani vadītājai, ja šī teiks, ka neko nezina, tad laikam jāzvana uz IJSD. Tev pierādījumi ir, ka esiet reģistrēti?Ja ir, tad viss kārtībā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10408849