Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

atkal par elektronisko b/d rindu.

saara

chincha
gebija
zvanīju b/d vadītājai - viņa mani bezmaz vai nokaunināja, ka viņiem tagad darbi daudz, piektdien izlaidums.... kāds tur brīnums, ka neesam, ka iespējams sistēma uzkārusies...gan jau pirmdien būsim tai el.rindā.

saara

Nu nekas, tad tik jāgaida pirmdiena. Un nav ko ņemt galvā "aizņemtās" vadītājas vārdus:)

Jūs k-kad nesen tik reģistrējāties, ja?

:) nezinu kas tam par iemeslu, bet pēc zvana vadītājai beidzot esam LIIS sarakstā, otrajā vēl nē. ...un pieņemsim, ka biju otrā tajā dienā pēc tā bērniņa, kas arī bija tajā pašā datumā, bet el.rindā iepriekš parādījās.

saara

Malacis, ka sekoji līdzi, un, ka ir rezultāti.

NU vispār jau tomēr interesanti ar tām rindām - vakar kā jau rakstīju mans bērns nebija, bet bērniņš, kas tajā pašā dienā - bija. Piezvanīju vadītājai, saruna, kuru pat nav vērts vēreiz atšifrēt, bet pēc viņas teiktā, ka pirmdien jau noteikti mans bērns būs tajā rindā. Parādījās jau vakar, tūlīt pēc zvana vadītājai-LIIS sistēmā(ar nākamo kārtas nr. aiz manis iepriekš minētā bērna). Šodien skatos Rīgas domes lapā, tur arī mans bērns ir beidzot redzams, bet...pirms, manis pieminētā bērna. ???

Pirmkārt nesaprotu kā tā var būt, otrkārt, kā tad ir pareizi?

saara
Piezvani uz IJSD Pakalpojumu sektoru. Tā ir viņu kompetence - visu laipni izskaidros, jo viņiem ir visi dati, arī tas, cikos reģistrēts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10408849