Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šerpa auklīte b/d

zbriedis

sanutka

Forši noārdijies :D

Mn nav iebildumu pret stingrām audzinātājām un auklītēm. Bet stingrība un rupjība nav viens un tas pats. Un iebiedēšana, ka mamma nenāks pakaļ arī nav metode. Kāds bērns no tā var palikt paranoisks un vispār no mātes vairs neatkāpties, jo baidīsies, ka mamma no viņa atteiksies, ja kluči nebūs salikti kastē. Ja tavuprāt tādas metodes, kā apsaukāšanās, aizvainojoši salīdzinājumi, purinašana un iebiedēšana ir normālas audzināšanas metodes, tad biki esi vēsturē aizkavējusies. Tad jau likt uz zirņiem tupēt arī būtu OK, ne?:D


sanutka

Ziziite
kautkā melnie uznāca

Bet, kā jau minēju, ka ir protams lietas par, kurām nevajaga klusēt un ir jaiet izrunāt.

Slinkms lasīt savu penteli atkal, bet par iebiedēšanu ar mammas nenākšanu , kaku biksē, apsaukāšanos laikam nerakstiju, bet par tādām vispusīgakām lietām ar domu, ka nevajag pārspīlēt, bet tiešām izvērtēt situāciju adekvāti.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2096.gif[/img]

sanutka

Jā, tās nav viņas problēmas, bet tas viņai nedod tiesības apsaukāt piemēram manu bērnu. Vajag mazliet filtrēt atšķirību.

Ja audzinātāja uzskata, ka jāiet 18:00, tātad 18:00. Neiedomājies, ka iemesli varbūt dažādi.

Dēla dārziņā līdz pat pēdējai grupai pēcpusdienā bērni tika izvesti laukā labi ja pāris reizes nedēļā. Tātad konkrētajām audzinātājām ir grūti, ir 101 attaisnojošs iemesls, bet visu pārējo grupu audzinātājas ir spējīgas to savienot?

...un vispār, kur tik daudz žults. izklausās, ka pati esi audzinātāja vai auklīte, tad nu tagad cepies


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_401.gif[/img]
http://by.lilypie.com/BBT9p3.png
http://b3.lilypie.com/5nnGp2.png

sanutka
o.k. apklusināsim jebkura bērna vēlmi izteikties (neiet jau runa, ka tieši dzied, bet, ka vispār bērns pie galda ierunājās) un, kas no tāda izaugs!? Gļēvs, par sevi nepārliecināts cilvēks, kas nekad un nevienam nespēs iebilst. Un tikai tāpēc, ka audzinātājas ir pārgurušas, ar mazām algām un savu personīgo problēmu nomocītas


nese
Pilniigi piekritu. Pie mums izmanto veel padomijas panemienus. Normalajaa valstii, taa aukle, jau buutu atlaista nakamajaa dienaa.

sanutka

BB
izklausās, ka pati esi audzinātāja vai auklīte, tad nu tagad cepies tā arī rodās klačenes, kuras izzīž no pirksta kautko! Ne aukīte, ne arī audzinātāja es neesmu!!! Esmu vienkārši divu bērnudārznieku mamma, kura nedēļu dzīvojās kopā ar bērniem grupiņā, lai tie pierastu pie dārziņā un redzēja, ka tas nav viegls darbs un, ka vecāki jau pārāk brauc virsū tām audzinātājām! Protams, ka arī man ir 101 iemesla, lai uzbraukt audzinatājām, bet tāpēc ir mēle, lai aiziet un noskaodrot sutuāciju, pirms rakstīt kādas tās audzinātājas ir monstri. Otru pusi arī būtu prātīgi uzklausīt pirms izdarīt secinājumus.

hmm, vai, tad tik daudz žults manā rakstītajā Mērķis bija likt vecākiem aizdomāties, vai nav daļēji arī viņu vaina taja visa situācijā. Jo teiksim, mani bērnus kautkā nebar, bet ir vecaki, kuri sūdzās, ka viņu bērnu tik lama un lamā. Bet zinot to bērnu nav brīnums, jo visiem sit, ņem mantas nost. Vai, tad ta ir audzinataju vaina, ka bērns neaudzinats un audzinatajai visa uzmanība jāvelta tam aktīvajam, lai nepārsit kadam galvu. Un, ja parsitīs, tad audzinataja būs vainīga, ka neskatijās. Bet saknes meklejamas ne jau audzinatajā.

Vispār situācijas ir dažādas, tāpēc dārgās mamītes nu mēģinat izvērtēt objektīvi, nevis atrast uz , kā bumbiņas uzvelt.

Ir vecāki, kas mūždien piekasās, ka zekjubikses otrādi vai puņķis karājās. Mums teiksim ir noteikumi, kuros rakstīts, ka bērnu ar iesnām vispar nevar vest uz dārzīnu, paši vecāki parakstās pie tiem noteikumiem, bet pretenzijas ceļ, ka nenoslauka punķi audzinātāja. Kur loģika. Es vienmēr piebāzu bilnas kabatas ar salvetēm un priecājos,ka audzinātajas nedzen mājās ar puņķiem.

nese
Nav, nav tik traki, viņi pietiekoši pa dienu izrunājas un izklaigājas, jo man no grupiņas iziešanas galva dulla bija. Kautkā neticās, ka visi neviena varda nesaka. Varbūt vienkārši kāds parak jau aizravās ar runāšanu. Tu biji blakus? Varbūt man nav taisnība, jo ne vienmēr dzirdētais atbilst redzētajam.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2096.gif[/img]
sanutka

mamm
Un, kā ir ar pierādījumiem? Var jau piekopt "viena tante teica..."


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2096.gif[/img]

Nu man jau liekas šausmīgi! mums bija līdzīgi, kad es gāju savējai pakaļ, ( sanāca gandrīz vienmēr ka paņēmu pirmo no dārziņa ) visi bērniņi skrēja atplestām rokām un bija gatavi nakt līdzi svešam cilvēkam, ka tik nebūtu japaliek. Tikai šajā gadījumā tā bija audzinātāja un beigās izradijās ka bērnu histēriskajai gribēšanai ātrāk prom no darziņa bija pamatojums.

sanutka

Man bija gadījums, ka lielākā meita teica, ka audzinataja viņai pa galvu iesita. Es protams gāju runāju, bet ne ar mērķi , lai noskaidrot, kapēc un, kā, bet ar domu, lai nākamreiz piedomā. Tas ir apmēram, ka par to resno pakaļu Jārunā noteikti ir vispirms ar pašām audzinātājām, bet ne jau par katru lietu, kur audzinātājām nav nekāda sakara.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2096.gif[/img]

sanutka

džokidžš
nu re, tāpēc ir jārisina problēma un jāmeklē īstais iemesls un man jau liekās, ka ne vienmēr tās audzinātājas būs vainīgas. Cik reiz nav bijis tā, ka manam bērnam iekosts vai saskrāpēts, bet tādos gadījumos es eju nevis pie audzinātājām, bet gan pie tā bērna vecākiem runāt.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2096.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10413713