Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šerpa auklīte b/d

zbriedis

sanutka

Tas ir audzinātājas darbs un viņa nekad neizturēsies, kā mamma pret bērnu ar to ir jārēķinās. Protms pāri strīpai šaut nevar no audzinātāju puses, bet tik traki pārsvarā, kā izskatās arī nav. Katrs jau redz situāciju pa savam. Bet atkārtošos, ka ir lietas par, kurām nav jaklusē un vajag iet noskaidrot neapšaubāmi!

nese
tas jau interesantāk.

bumbero
nē, nē es gāju ar tekstu "kāpēc jūs iesitāt manam bērnam pa galvu?" audzinātājai protams jau bija sagatavota atbilde, bet toties citu tādu reižu vairs nebija. Pierādīt es nevarēju, bet likt audzinātājai saprast, ka es nebūšu no klusētājam, ja kas, tas gan.

Ja, mēs maksājam nodokli, bet ne no pusdienu naudas nodoklis iet uz algām, jo tur meitene teica, ka dārziņā cenas pieaugušas. Vai, ko jaucu un no pusdienu naudas iet kautkāds nodoklis algām!


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2096.gif[/img]

sanutka

bumbero
Es tieši saku, ka biju priecīga, ka audzinātājas bija tik labas un nesodīja manu bērnu! Vai, tad es rakstiju, ka labak, lai spundē tualetē. Vai es nesapratu Tavu teikumu?


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2096.gif[/img]

es reaģēju uz šādiem taviem izteikumiem:

par algām:

zbriedis:

Tu jau nemaksā audzinātājām algu, bet gan par ēšanu!

mana norāde bija, ka zbriedis arī algu maksā

par sišanu pa galvu

Man bija gadījums, ka lielākā meita teica, ka audzinataja viņai pa galvu iesita. Es protams gāju runāju, bet ne ar mērķi , lai noskaidrot, kapēc un, kā, bet ar domu, lai nākamreiz piedomā.

nu tā apmēram. mans mērķis te nav kasīties, tikai tu baigi uzkrītoši centies attaisnot audzinātājas un auklītes.

shis darbs ir tik nenoverteets valstii, cik nu var buut, lidzas arstiem un skolotajiem
mamamia

Nezinu, cik tas darbs ir nenovērtēts, bet mēs par to dārziņu nu jau par 3 bērniem maksāsim summu, kas ir lielāka par manu algu.. sou man baigi gribas, lai tas ir tā vērts

tava atbilde:

katram darbam sava specifika. vai tad mēs tāpēc medmāsām ļausim ērču potes vietā hepatītu potēt, kliegt uz mums, jo viņām situācija tāda pati? net tak, mēs aiziesim prom, kaut ko pateiksim pretim. a ko sīcis? neko. labi, ja senčiem vēl pateiks, kas aizies par viņu pastāvēt. audzītes izmanto to, ka tagad nav vietu un cilvēki sakostiem zobiem turās, lai būtu vieta. un baidās, ka uz bērniem atspēlēsies, ja ko teiks. nu riktīgi padomju laiki.

oi, man bišķi iekopējās 2x, bet nu saprast jau var:)


sanutka

bumbero
katram darbam sava specifika. Es to neatbildēju!

Es protams gāju runāju, bet ne ar mērķi , lai noskaidrot, kapēc . Te bija domāts, ka lielākais mērķis tas bija. Es takš gāju runāt, nevis sāku attaisnot audzinātāju šajā gadījumā. Es cenšos izvērtēt katru situāciju. Nau jau tā, ka es ar audzinātājām nekasos un esmu viņu pusē. Vienkārši man ir noveicies ar audzinātājām un maniem bērniem, ka mēģinu saskatīt tomēr lielākoties to pozitīvo.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2096.gif[/img]
sanutka

Man jau liekās, ka nav tik traki, ta jau visi pēc dārziņa dzīves būtu kompleksaini, ierāvušies sevī, ka viņiem neļauj izskraidīties, izbļaustīties, kā arī sasisti utml. varbūt vienkārši es uztveru to visu mierīgāk un esmu reāliste saprotot, ka pagaidām darziņš ir tā maigākā dzīves skola, jo , kad tiks skolā, tad tur gan būs ļaunāk, īpaši no agreīsīvajiem bērniem, kuriem audzinātājas nedrīsktēja neko aizrādīt.

Te ir koks ar diviem galiem, jo cilvēku savstarpējās attiecības nav balts un melns.

Cik atceros savus dārziņa laikus, kad bija normāli uzdot pa pakaļu utml, tad paskatoties, kā ir tagad, ta tas salīdzinoši ir puķītes. Un neuzkatu, ka mana laika cilvēkem ir palikušas kādas traumas dzīvē no dārziņa. Bieži vien vecāki lielāku ļaunumu nodara, nekā sabiedrība, jo , kā nekā lielākais iespaids , kāds bērns izaugs ir no vecākiem.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2096.gif[/img]

sanutka
Tie daiļrunīgie vārdi bērna leksikā parādās parsvarā no citem bērniem

Nu tā es ar līdz šim domāju, taču redz mēdz būt auklītes, kas ar lieto ne tos skaistākos vārdus, tādēļ šķiet visu novelt uz bērniem ar nevar :(


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_401.gif[/img]
http://by.lilypie.com/BBT9p3.png
http://b3.lilypie.com/5nnGp2.png

Cik atceros savus dārziņa laikus, kad bija normāli uzdot pa pakaļu utml, tad paskatoties, kā ir tagad, ta tas salīdzinoši ir puķītes

Nu te tev nav taisnība. Ir dzirdēti dažādi gaījumi gan par padomju laiku b/d, gan par tagadējiem. tā nav norma, bet gadās gan :(


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_401.gif[/img]
http://by.lilypie.com/BBT9p3.png
http://b3.lilypie.com/5nnGp2.png
sanutka

BB
es jau saku, ka tā "daiļā" leksika pārsvarā,nevis tikai no citiem bērniem. Protams, ka auklītes arī cilvēki un māk tādus vārdus un protams, ka tas noteikti nav normāli, ja tos lieto attiecībā pret bērniem un es nemaz nenovēlu tikai uz bērniem vainu

Mēģinu te atrast kādu vidus ceļu

Jā, jā gadījumu ir daudz, bet man kautkā , cik atceros manā bērnības darziņā bija stingrāka attieksme. Pieļauju domu, ka tas bija viens no retajiem dārziņiem , kur uzdošana pa pakaļu bija norma. Lai piedod manas bijušas audzinātajas, ka tā domaju. Bet visā visumā dārziņa laikus atceros, kā interesanto un patīkamo laiku.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2096.gif[/img]

mamm
Normalajaa valstii, taa aukle, jau buutu atlaista nakamajaa dienaa. Normālajās valstīs ir normālas algas, sāksim ar to! Nu atlaidīs auklīti kas viņas vietā ies, tu? Ar strādātgribētājiem b/d rinda nestāv. Un tā ir mātes vaina, ka bērnu nav iemācījusi uz poda prasīties, tās nav auklītes vai audzinātājas problēmas.

sanutka bet gan pie tā bērna vecākiem runāt. Tieši tā arī jādara, jo māmiņas tādus izlaideņus atved, kuri sit, kož citiem bērniem, glābiņa nav, tad lai māmiņa arī kaut ko beidzot sāk darīt, jo citiem bērniem nav jācieš!


Kaķim vienalga ko par viņu domā peles.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10413713