Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Labas ziņas!

Dzintra1


Dzintra1

Ar ko tās ziņas ir labas?

Vai Tu redzi vienlīdzību, ka RD PII iekļuvušā bērna vecāki maksās par bērnu ap 30Ls, bet privātajā PII spiestie vest maksās joprojām 200Ls par savu atvasi?

Vai zini, kas šobrīd notiek privātajos PII? Tie ceļ cenas un tie extra 50Ls, tiks "aprīti" vienā mirklī.

Kamēr pašvaldības necels PII, pieprasījums pēc privātajiem PII pieaugs. Pie kam jārēķinās, ka pieprasījums vairākkārtīgi pārsniegs spējas radīt jaunus privātos PII. Tādēļ esošie brīvā tirgus apstākļos varēs droši celt cenas.

Tas ir līdzīgi kā ar apdrošināšanu medicīnā. Nav te reālu risinājumi, ir tikai vecāku "iemidzināšana"priekšvēlēšanu laika tēlu spodrināšanai


Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

Nu bet tas vismaz ir pareizais virziens, atzīst, ka ir nevienlīdzība, jo līdz šim par to neviens "no augšas" par to nerunāja, un ja privātajiem būs "zaļā" gaisma, tad būs normāla konkurence un tas attiecas gan uz kvalitāti, gan cenu! manuprāt, ka pašvaldībai nav iespējas celt, jo kā prakse rāda, ka jau esošajos nav kas strādā, jo nu tā bērnudārzu padarīšana ir padomju laiku ekstra. Protams, a tas ir un paliek mans viedoklis!

Nu bet tas vismaz ir pareizais virziens, atzīst, ka ir nevienlīdzība, jo līdz šim par to neviens "no augšas" par to nerunāja,

Dzintra1

Runāja, runāja.Tieši kā reizi iepriekšējā pirmsvēlēšanu periodā Un tad arī tos 50Ls pabalstiņus "izsvieda" un rindas "caurspīdīgumu" nodrošināja, lai visi vecāki saprastu, kur stāv un kad rindiņa pienāks


un ja privātajiem būs "zaļā" gaisma, tad būs normāla konkurence un tas attiecas gan uz kvalitāti, gan cenu!

Pāmēģini zemi nopirkt no tās paša RD, atbilstoši LBN normām nodot ekspluatācijā PII, to iekārtot un labus spečukus noalgot, un Tu uzreiz sapratīsi, ko kas maksā.Tā, ka līdz konkurencei vēl tālu.

manuprāt, ka pašvaldībai nav iespējas celt, jo kā prakse rāda, ka jau esošajos nav kas strādā

Tevi ļoti ir ietekmējusi RD vecāku zombēšana-ka nav jau jēga celt, tāpēc neceļ.

Un nevis neceļ tādēļ, ka zemes izdevīgāk par kukuļiem notirgot un konkursus rīkot starp savējām firmām visādu ātru tizlu projektu realizēšanai un daļu no piešķirtajiem līdzekļiem "uz ķepas" dabūt.

Jo nu tā bērnudārzu padarīšana ir padomju laiku ekstra

B/d arī padomju laikos vienmēr trūka un nācās visādi līferēties.Cita lieta, ka vecāku maksātspēja kādiem tantukiem nebija salīdzināma ar pašreizējiem apstākļiem.

Municipālie b/d ir vairums valstu, bet, protams, ne jau par 30Ls/mēn.Taču, kas saka, ka jābūt par 30Ls?

Ir jābūt kaut pa 123Ls-BET-visiem, kas vēlas.

Protams, a tas ir un paliek mans viedoklis!

Bet šis-vienīgi un tikai mans


Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10415358