Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nu īsti tur vajag būt????

paimeitina

Sveikas māmiņas.

Sodien aizgaju uz dārziņu lai uzrakstītu iesniegumu, par to, ka mana meita neapmeklēs dārziņu vasaras mēnešos- jūnijs, jūlijs, augusts. Pēctam man pasaka, ka es varot samaksāt naudiņu par vietas saglabāšanu!!!! Es nobrinijos, teicu, -vai tad jamaksā lai vieta saglabātos. Viņa atbildeja, vai tad jūs fonda naudu ikmēnesi nemaksājat??!! Es atbildeju, ka maksaju gan, un vinja noteica ka ta esot ta pati fonda nauda ( 4 LATI ) Nu labi.. samaksaju es tor 12 LS ( Par visiem trim menesiem ).

Bet nu es ta domaju... vai man bija jamaksaa????? Mans berns tacu tajos menesos neapmekles darzinju, kalab man butu jamaksa...

Man tas liekas STULBI.

Pastastiet luzu kada jums pieredze sajas lietas?

Paldies.

paimeitina
Izskataas, ka smalki apcakareeja.

Izskataas, ka smalki apcakareeja.

Jā, tā izskatās.

Manējā arī neies vasarā, bet neko nelika maksāt.

paimeitina

Mums fonda naudu lūdza maksāt arī par vasaru.Tiesa, neapmeklēsim tikai mēnesi.

Es uz šīm lietām skatos mazliet filozofiski-fonda naudas kā tādas ir nelikumīgas (to tak ceru-Tu saproti un pieņem kā faktu), bet saprotu, ka vajadzīgas neizbēgami.Un daudzi PII vadītāji jau sen kā atpestīšanu gaida IJSD rīcību, lai tās tiktu legalizētas un varētu tikt maksātas bezskaidrā naudā.

Kāda starpība-vai samaksāšu to fonda naudu kaut bērns būs laukos, vai man lūgs nopirkt krāsu bundžu?Mainot saskaitāmo kārtību, summa jau nemainīsies.Mums tā fonda nauda ļoti demokrātiska 3Ls, un tiešām redzu, kur tā aiziet.Esmu piedāvājusi samaksāt vairāk, bet atteica, ka pietiekot un, ja vajadzēs-sacīšot.

Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

Neatlaidīgā
es varot samaksāt naudiņu par vietas saglabāšanu!!!!

Bet kaa Tev shis patiik? Fonda nauda ir viena lieta, bet maksa par vietas saglabaashanu - pavisam kas cits.

Bet kaa Tev shis patiik? Fonda nauda ir viena lieta, bet maksa par vietas saglabaashanu - pavisam kas cits.
Saulstariņa mamma

Vispār PII tāda interesanta kārtība-uz vasaru dod kaut kādus mistiskus iesniegumus, kuros jāraksta, ka lūdzu saglabāt vietu PII uz sava atvaļinājuma laiku u.t.t.

Tā kā paņēmu tās veidlapas zināšanai nevis aizpildīju, vēl neesmu izpētījusi.Skaidrs,ka tās nāk no IJSD, jo šī PII vad bez IJSD pat nenošķaudās, bet loģiski man tas nav -dot aizpildīt tādas veidlapas, kādas RD SN nav noteiktas.

Nekur taču nav sacīts, ka vecākiem atvaļinājuma laikā bērns būtu uz PII jāved, bet, ja ne-tad met ārā.

Katrs pats ir ieinteresēts rakstīt iesniegumu un lūgt par šo periodu neiekasēt pilnu samaksu par ēdināšanu u.t.t.

Man taču neraksta paskaidrojumu no PII vadības un IJSD, ka mēnešos, kad PII ir slēgts viņi apņemas saglabāt manam bērnam vietu PII un neiekasēt naudu?

Jo defoltā tas arī nav noteikts.Tad jau vajadzētu abpusēji apmainīties ar iesniegumiem

Neatlaidīgā
Nez, mūsu b/d tiešām fonda nauda tiek maksāta " bezskaidrā naudā" - uz izglītības iestāžu atbalsta fondu

paimeitina
stulbi jau izklausās. par vietas saglabāšanu jau nu nevajadzētu maksāt šai situācijā. par fonda naudu kā tādu - tā jau tāpat krājas, nevis tiek katru mēnesi izmantota - iepērk kādu slidkalniņu u.t.t. (vismaz mūsu b/d tā ir).

Galvenais nezaudēt paniku!!!

Nez, mūsu b/d tiešām fonda nauda tiek maksāta " bezskaidrā naudā" - uz izglītības iestāžu atbalsta fondu
Miaux

Bet vai tas nonāk PII?Interesanti-vēl nebija dzirdēts šis variants.

Neatlaidīgā
Jā. Skaitu naudu uz izglītības iestāžu atbalsta fondu, maksājuma mērķi norādot izglītības iestādes nosaukumu, kā arī bērna vārdu/uzvārdu un grupiņu.

Galvenais nezaudēt paniku!!!

Tad mums taa sisteema civilizeeta - agri pavasarii vecaaki ierakstaas lielaa lapaa katra grupa un atziimee, kad vajadziigs vasaraa b/d - kad buus grupas svaa b/d, kad kaiminjos. Un prasiiba par kaut kaadu iesniegumu vietas saglabaashanai ir vispaar absurda.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10420851