Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fonda naudas-ar pārskaitījumu vai "skaidrā" naudā?

Neatlaidīgā

Vai jūsu PII fonda naudas vāc uz vietas, vai ieskaitat norādītos kontos.

Kam pieder norādītais konts?


Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

Saprotu, ka tēma radusies no manas atbildes citā tēmā. Varu precizēt - mums ir 2 fonda naudas - b/d un grupiņas. b/d fonda nauda tiek skaitīta uz Jūrmalas izglītības iestāžu atbalsta fondu ar norādi konkrētai izglītības iestādei. Grupiņas nauda tiek iemaksāta skaidrā, bet toties mēs atsevišķi nepērkam krāsas/plastalīnus u.t.t. lietas, kuras audzinātājas iepērk par šo samesto naudu + par to arī tiek pirktas dzimšanas dienas dāvanas bērniem.


Galvenais nezaudēt paniku!!!

Miaux
Tavs paskaidrojums uzreiz maina situāciju, jo

1)ir nevis RD,bet JD

2)tāpat PII vāc "skaidru" naudu, jo grupiņa jau nav nekas cits kā tas pats PII.


Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

Neatlaidīgā
Tā ir. Tikai bija izvēle- vai vecāki pēc savas saprašanas iet un pērk tos plastalīnus u.t.t., vai arī maksā naudu. visi izvēlējās maksāt naudu.

Par to tiešām nezinu, vai Rīgā ir tāds atbalsta fonds, bet Rīga jau nav visa LV, tā kā tas nozīmē, ka dažās pašvaldībās fonda naudu lietas tiek sakārtotas.


Galvenais nezaudēt paniku!!!


bet Rīga jau nav visa LV, tā kā tas nozīmē, ka dažās pašvaldībās fonda naudu lietas tiek sakārtotas.

Miaux

Nu, bet nav arī JD tad sakārtotas, ja jau bija izvēle- vai vecāki pēc savas saprašanas iet un pērk tos plastalīnus u.t.t., vai arī maksā naudu

Un ar JD fonda naudām stāsts vispār ir īpašs.Nezinu, kā tās tiesu lietas beidzās, bet pat kukuļus tādos fondos lika skaitīt.Tiesa-tas ne PII gadījumā, bet privatizācijas procesā.


Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

Neatlaidīgā
ieskaita kontā, tika izveidots īpašs nodibinājums. tāda kārtība ir divām grupiņām un tāda būs visām pārējām, kas tagad sāks. Kā tur iet ar konta apsaimniekošanu, nezinu. Kontu atvēra nodibinājums.

Tiem, kam bija šogad pēdējais gads, nebija pat runas par iesaistīšanos nodibinājumā, mana bērnu grupiņa -kam bija pustrs gads līdz b/d beigšanai, neiesaistījās. Iemesli visādi. Naudiņu vāc viens no vecākiem, ne audzītes, kā tas bija agrāk.

Normaalais likumiigais veids ir tikai nodibinaajums, tachu cik b/d vecaaki ir ar mieru kraameeties ar visiem papiiru darbiem, lai tas vareetu funkcioneet.

Pie mums, kaa jau vairumam, tiek samests skaidraa, gan grupai, gan b/d.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10427208