Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pašvaldību un privātie dārziņi

Susurpele

Ieliku jautājumu arī likumu sadaļā, bet neviens neatbild. Nevaru sazvanīt izglītības depatramentu, lai noskaidrotu, vai nezaudējam rindu pašvaldības bērnu dārzā, sākot apmeklēt privāto dārziņu. Zinu, ka zaudēju t.s. auklīšu naudu, jo privātajam dārziņam ir pašvaldības līdzfinansējums, bet kā ir ar rindu? Jāpieņem nopietns lēmums, laist mazo privātajā dārziņā, vai gaidīt uz pašvaldības bērnu dārzu, kur savu rindu varam tā arī nesagaidīt.

Cik man zināms tad rindu nekādā gadījumā pēc likumdošanas nevar zaudēt laižot bērnu privātajā dārziņā

Laid droši nekādu rindu tu nezaudē

Domaju ka rinda kā stāvēji tā stāvēsi,nezaudējot neko. Bet vai privātos nav baigi dārgi?

Bērni ir vienīgā laime un prieks!!!

Susurpele

Vai tiešām zaudē auklīšu naudu, ja sāk iet privātajā dārziņā? Es vienkārši biju to naudu ierēķinājusi, ka varēs daļu b/d segt no tās naudas, ko maksā. Turklāt no jaunā gada tie būšot jau 100Ls, tā kā tad jau jādomā, varbūt tad izdevīgāk ņemt aukli, nevis laist privātajā dārziņā.

Vabolīte
Domaju, ka izdevigaak jebkuraa gadiijumaa ir b/d, lai arii dargaak--? viena aukle ir viens cilveeks un, lai arii, cik laba, pieredzejusi, taa nespees nodroshinaat bernam kolektiivo pieredzi, kas ir pashaa pamataa. Lai arii dargaak, mana parlieciiba ir tada, ka es ieguldu savaa bernaa!:)

Vai tiešām zaudē auklīšu naudu, ja sāk iet privātajā dārziņā?

Ja privātais b/d ir starp tiem, kas saņem Rīgas Domes dotāciju par katru bērnu, tad zaudē. Ja nesaņem - nezaudē.

Mans bērns iet b/d, kurš nesaņem dotācijas, tāpēc saņemam pabalstu un daļu b/d sedzam no tās naudas, ko maksā.

Rilla
Ja privātais b/d ir starp tiem, kas saņem Rīgas Domes dotāciju par katru bērnu, tad zaudē. Ja nesaņem - nezaudē.

Kas tas par sviestu! Sanem dotaacijas, taapeec, ka daarzins oficiaali straadaa, nevis taapeec, ka zaudee beerns rindu pasvaldiibas daarzinaa.

Rindu beerns noteikti nezaudee!

Vabolīte
Vai tiešām zaudē auklīšu naudu, ja daarzins sanem dotaaciju no Riigas Domes, tad zaudee pabalstu , ja nesanem, tad nezaudee.

nu tad man jautajums, kur var atrast informāciju par to, vai manis izvēlētais privātais dārziņš saņem Rigas domes dotācijas vai nesaņem? vai varbūt kāda zin, vai bērnudārzs Balū Ķengaragā saņem dotācijas vai nesaņem?

es sazvaniju, pa šo telefonu var uzzinaat vai jusu izveletajam bernudārzam ir noslēgts ligums ar rigas domi par dotācijam vai nav. t.nr.67026884 un 67026846.

Susurpele
es domaaju, ka Tu sirdsmieram arii vari piezvaniit un pajautāt savu jautajumu, bet cik es zinu, tad rindu tu nezaudē, jo privātie jau nav sarakstā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10448723