Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Logopēdiskais 218b/d

Innī

Lūdzu ļooti gaidīšu atsauksmes par 218 b/d Ikšķiles ielā...Tieši speciālo ,logopēdisko.

Septembrī laidīšu savējo 3.5 gadīgo -komisija nolēma.Tā nu tagad nelielas bažas un uztraukums kā tur būs???

Pašlaik apmeklējam parasto dārziņu...

Paldies!!!

bet vai sis darzins viss ir logopediskais jeb tikai kadas grupinas?

Musu ziperis iet Pardaugava b/d "Riekstins". Tikai to labako var teikt. Par tik cik tas ir specializetais darzins, tad to pilniba apmaksa valsts. Mums menesi jamaksa fonda nauda 5 Ls, kas ari nav obligata. Ta naudina ir tik prieks bernu izklaides pasakumiem - teatri, ekskursijas, kadi naski,ja ir jubilejas...

Katra grupina ir audzinataja, auklite un logopeds. Nodarbibas ir daudz un dazadas. Ari ir keramikas nodarbibas, kur vini sataisijusi taaadus makslas darbus, ka nezinu kami glabat.

Ja ari jusejais darzins bus lidzigs, tad priecajies, ka tur tikat

man puika tur iet .Ir logopēdiskās grupas un grupas bērniņiem ar dzirdes problēmam.

tas ir specializetais darzins, tad to pilniba apmaksa valsts. Mums menesi jamaksa fonda nauda 5 Ls, kas ari nav obligata. Ta naudina ir tik prieks bernu izklaides pasakumiem - teatri, ekskursijas, kadi naski,ja ir jubilejas...

Katra grupina ir audzinataja, auklite un logopeds. Nodarbibas ir daudz un dazadas

Mēs jau vairāk uz logopēdisko grupu.

Priecāšos dzirdet kā jums tur patīk?

Un par Riekstiņu jau arī esmu dzirdējusi daudz labu,bet par šo nekko isti nezinu.

puikam patīk , grupiņa neliela - 11 bērni. Katru dienu nodarbības pie logopēda. Nu tā apmēram īsumā ...Un progress ir jūtams runāšanas ziņā ( ne salīdzināt ar to kas bija pirms tam).

iespējams ,ka būs vienā grupiņā bērni , jo pašlaik ir 2-4 gadnieki tajā grupā ,kur iet man puisis.

Vadītāja musm minēja ,kautko ,ja pareizi sapratu par 1 grupu...???

jaa , 1. grupā iet .

Samanta
Cik vecs ir Tavējais puisis?Un kā viņam ar runāšanu?Nu es domāju pirms b/d un pēc tagad???:)

puikam 4,3 g., nu progress ir stipri jūtams kopš iet bd.... kautgan , joprojām no malas citi nesaprot , ko bērns saka

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10457255