Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

bērna kārtas nr. bērnudārza

mellenite

Vabolīte
Strādā tā www lapa.

teite
Šorīt paskatījos - nekādu izmaiņu vismaz mana bērna gadījumā.

Marite

Šarlote
Draudzenei šodien pateica, ka meita pirmā aiz strīpas palikusu, bet priekšā kaut kādi divi bērni, kas vispār neuzrādījās pirms tam elektroniskajā rindā! teikt jau var daudzko. ja viņai ir senas un nesenas rindas izdrukas, tad lai tik iet vispirms pie vadītājas, pēc tam uz Hanzas ielu.

Marite
no tā 1.linka neiet, jo izmaiās lapā aha. agrāk varēja viegli atrast to rindu arī meklējot no sākumlapas. tagad mēģināju atrast - bezceris :D speciāli noslēptas rindas hvz kur, lai mamašas pavisam drīz nesāk taisīt baigo trobeli, kad būs savilkti gali ar b/d tikušajiem :D es par šito pasākumu reāli sāku uzjautrināties, īpaši ņemot vērā savus naivos mēģinājumus noskaidrot patiesību. tur tak visi viens otram dē piesedz, jo ja lidos viens, tad paraus līdzi vēl baru.

Marite

teite
man izdevās savu bērnu, palikušo 1.aiz strīpas, iedabūt bd, no rindas tika izmesti 3 bērni, no kuriem 1 bija iestādes darbinieka bērns. Rakstīju @ departamentam, un arī ar vadītāju vairākas reizes skaidrojos, kašķi necēlu, bet uz savām tiesībām pārbaudīt rindu pastāvēju gan. Lai izdodas! :)

Marite

kam tieši tu rakstīji? meila formā vai kā vēstuli (ierakstītu? pašaiznestu?)? man uz papīra baigais čakars ko rakstīt, jo visādi šķēršļi izpildījumā...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10474199